konec
Viktorii Plzeň tedy v případně úspěšné bosenské odvety čeká ve 3. předkole Ligy mistrů vítěz duelu mezi HJK Helsinki (FIN) a JK Nõmme Kalju (EST). Prozatím vám děkuji za pozornost a těším se u losování Evropské ligy, kde bude mít Česká republika hned tři zástupce.
konec
Los 3. předkola Evropské ligy
Černomorec Oděsa (UKR)/Dacia Kišiněv (MDA) – Crvena Zvezda (SRB)/IBV (ISL)
Irtyš (KAZ)/Široki Brijeg (BIH) – Udinese Calcio (ITA)
Ventspils (LVA)/Jeunesse Esch (LUX) – M. Haifa FC (ISR)/Chazar Lenkoran (AZE)
Dinamo Minsk (BLR)/Lokomotiva Záhřeb (CRO) – Trabzonspor (TUR)/Derry (IRL)
Slask (POL)/Rudar Pljevlja (MNE) – Club Brugge KV (BEL)
Göteborg (SWE)/Trenčín (SVK) – Astra (ROU)/Omonia (CYP)
Swansea City FC (ENG) – Malmö (SWE)/Hibernian (SCO)
Petrolul (ROU)/Vikingur (FRO) – Vitesse (NED)
Skonto (LVA)/Slovan Liberec (CZE) – FC Zürich (SUI)
Hödd (NOR)/Aktobe (KAZ) – Breidablik (ISL)/Sturm Graz (AUT)
Randers FC (DEN) – Jagodina (SRB)/Rubin Kazaň (RUS)
Žalgiris (LTU)/Pjunik (ARM) – Honka Espoo (FIN)/Lech Poznaň (POL)
Sevilla FC (ESP) – Mladosť Podgorica (MNE)/Senica (SVK)
Hajduk Split (CRO)/Turnovo (MKD) – FC Dila Gori (GEO)/Aalborg BK (DEN)
FK Kukësi (ALB)/FK Sarajevo (BIH) – Metalurg Doněck (UKR)
Levadia (EST)/CS Pandurii (ROU) – Beroe (BUL)/H. Tel-Aviv (ISR)
Tromsö IL (NOR)/Inter Baku (AZE) – Differdange (LUX)/Utrecht (NED)
Motherweel FC (SCO) – FC Kubaň Krasnodar (RUS)
AS Saint-Étienne (FRA) – Šachťor (BLR)/Milsami (MDA)
FK Jablonec – Strömsgodset (NOR)/Debreceni (HUN)
Karabach FK (AZE)/Piast (POL) – Anorthosis (CYP)/Gefle IF (SWE)
HNK Rijeka (CRO)/Prestatyn (WAL) – NK Olimpija (SVN)/MŠK Žilina (SVK)
Asteras Tripolis FC (GRE) – SK Rapid Vídeň (AUT)
Zrinjski (BIH)/Botev Plovdiv (BUL) – VfB Stuttgart (GER)
GD Estoril-Praia (POR) – Hapoel Ramat Gan (ISR)
Vojvodina (SRB)/Honvéd (HUN) – Bursaspor (TUR)
Skoda Xanthi FC (GRE)/Linfield (NIR) – KR (ISL)/Standard Lutych (BEL)
Sparta Praha (CZE)/Häcken (SWE) – Thun (SUI)/Čichura (GEO)
Valletta FC (MLT)/FC Minsk (BLR) – Rosenborg BK (NOR)/St. Johnstone (SCO)
Černomorec Oděsa (UKR)/Dacia Kišiněv (MDA) – Crvena Zvezda (SRB)/IBV (ISL)
Irtyš (KAZ)/Široki Brijeg (BIH) – Udinese Calcio (ITA)
Ventspils (LVA)/Jeunesse Esch (LUX) – M. Haifa FC (ISR)/Chazar Lenkoran (AZE)
Dinamo Minsk (BLR)/Lokomotiva Záhřeb (CRO) – Trabzonspor (TUR)/Derry (IRL)
Slask (POL)/Rudar Pljevlja (MNE) – Club Brugge KV (BEL)
Göteborg (SWE)/Trenčín (SVK) – Astra (ROU)/Omonia (CYP)
Swansea City FC (ENG) – Malmö (SWE)/Hibernian (SCO)
Petrolul (ROU)/Vikingur (FRO) – Vitesse (NED)
Skonto (LVA)/Slovan Liberec (CZE) – FC Zürich (SUI)
Hödd (NOR)/Aktobe (KAZ) – Breidablik (ISL)/Sturm Graz (AUT)
Randers FC (DEN) – Jagodina (SRB)/Rubin Kazaň (RUS)
Žalgiris (LTU)/Pjunik (ARM) – Honka Espoo (FIN)/Lech Poznaň (POL)
Sevilla FC (ESP) – Mladosť Podgorica (MNE)/Senica (SVK)
Hajduk Split (CRO)/Turnovo (MKD) – FC Dila Gori (GEO)/Aalborg BK (DEN)
FK Kukësi (ALB)/FK Sarajevo (BIH) – Metalurg Doněck (UKR)
Levadia (EST)/CS Pandurii (ROU) – Beroe (BUL)/H. Tel-Aviv (ISR)
Tromsö IL (NOR)/Inter Baku (AZE) – Differdange (LUX)/Utrecht (NED)
Motherweel FC (SCO) – FC Kubaň Krasnodar (RUS)
AS Saint-Étienne (FRA) – Šachťor (BLR)/Milsami (MDA)
FK Jablonec – Strömsgodset (NOR)/Debreceni (HUN)
Karabach FK (AZE)/Piast (POL) – Anorthosis (CYP)/Gefle IF (SWE)
HNK Rijeka (CRO)/Prestatyn (WAL) – NK Olimpija (SVN)/MŠK Žilina (SVK)
Asteras Tripolis FC (GRE) – SK Rapid Vídeň (AUT)
Zrinjski (BIH)/Botev Plovdiv (BUL) – VfB Stuttgart (GER)
GD Estoril-Praia (POR) – Hapoel Ramat Gan (ISR)
Vojvodina (SRB)/Honvéd (HUN) – Bursaspor (TUR)
Skoda Xanthi FC (GRE)/Linfield (NIR) – KR (ISL)/Standard Lutych (BEL)
Sparta Praha (CZE)/Häcken (SWE) – Thun (SUI)/Čichura (GEO)
Valletta FC (MLT)/FC Minsk (BLR) – Rosenborg BK (NOR)/St. Johnstone (SCO)
Costa
konec
Z mé strany vše, příjemný zbytek pátečního dne.