Vítěz: Norsko
Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Vítěz: Německo
Při pohledu do výsledkové listiny se nabídne pohled hned na 8 trestných kol Norska, což Norky poslalo až na 13. místo. Vůbec se nedařilo Italkám, které hned zpočátku třikrát kroužily a měly po nadějích. Kdo se ale dokázal vrátit do závodu, byly Francouzky, které dokázaly napravit chybu Dorin-Habertové a skončily nakonec na bronzové pozici. Ode mě je to dnes vše, hezký zbytek víkendu přeje Tomáš Kalas.
Vítěz: S. Gross (ITA)
zrušeno
Závod je s definitivní platností zrušen. Ženy se tak na start vůbec nepostaví!
Vítěz: M. Hirscher (AUT)
Ode mě je to pro dnešek vše. U dalších onlajn přenosů se těším napočtenou.
zrušeno
S tímto konstatováním se s Vámi loučím, přeji hezký zbytek dne.
Vítěz: N. Kodairová (JPN)
Z tohoto závodu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Vítěz: N. Voroninová (RUS)
Druhé kolo dnešního závodu se neuskutečnilo, ale to české fanoušky moc mrzet nemusí, neboť ani jeden reprezentant českého výběru se do druhého kola nedostal. Nejlépe si dnes vedli Němci a Norové. Vítězem se stává Richard Freitag, který skočil neuvěřitelných 145 metrů. Těsně za ním je jeho kolega Andreas Wellinger. Na bronzovou příčku se dostal Daniel Andre Tande. To je ode mě vše, přeji příjemný podvečer.
2:4
(0:0, 0:0, 0:1, 1:0, 0:2, 0:0, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1)
Ode mne je to pro dnešní den vše. Fanoušci curlingu tak budou muset vzít za vděk olympijskými boji opět bez české účasti. A věřím, že se nejen ze ZOH, ale i z dalších velkých akcí zase u onlajn přenosů z curlingu sejdeme.
Vítěz: I. F. Østbergová (NOR)
Z mé strany je to už pro tento závod všechno, přeji příjemnou neděli.
Vítěz: M. Manificat (FRA)
S konstatováním, že dnešní závod na 15 km vyhrál Maurice Manificat se s Vámi loučím. Přeji příjemný zbytek tohoto víkendu a u dalšího textového přenosu ze zimních sportů zase někdy na počtenou.