24:29
(11:15)
Sokol Písek – DHK Baník Most 24:29 (11:15)
Nejvíce branek: Boorová 5/1, Šelaisová 4, Michková 4 – Szarková 6/1, Zachová 5, Švihnosová 4. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 1:2.
33:28
(18:17)
Krátko po polčase Slavia vyhrávala už o tri góly, no Michalovčanky sa vzchopili a nielen vyrovnali, ale dokonca zvíťazili až o päť presných zásahov. Slavia tak v sezóne prvýkrát prehrala, Michalovce sa na ňu dotiahli na rozdiel dvoch bodov.
16:39
(0:0)
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.
32:22
(14:8)
SHK Veselí n.M. – Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. 32:22 (14:8)
Nejvíce branek: Olšovská 7/3, Novotná 7/3, Šustková 5 – Matušincová 6/2, Bencová 4/1, Turková 3/1. Rozhodčí: Martin Kosa, Pavel Švidernoch. Sedmimetrové hody: 6/6 – 8/6. Vyloučení: 4:3. ČK: Čížová (BAN).
32:35
(15:16)
Trenčín druhé víťazstvo nepridá. Domáce hráčky v druhom polčase iba doháňali náskok svojich súperiek, definitívny zlom prišiel za stavu 29:33, keď Trenčanky nedokázali reagovať na tri góly Zlínu v rade. HC tak zaknihovalo iba tretiu výhru v sezóne.