27:27
(12:15)
Dámy a pánové, z mé strany je to dnes vše, bylo mi ctí vás dnešním utkáním provázet. Od onlajnu se dnes loučí a úspěšný start do nového týdne vám přeje Tomáš Kalas.
27:28
(13:13)
HC Vardar Skopje – THW Kiel 27:28 (13:13)
Nejvíce branek: Borozan 6, Cindrić 5/3, Kristopans 4 – Zarabec 5, Wiencek 5, Ekberg 5. Rozhodčí: Horáček, Novotný (CZE). Sedmimetrové hody: 6/4 – 2/1. Vyloučení: 4:5.
29:17
(14:9)
Házenkáři Montpellieru po remíze ve Flensburgu jednoznačně přehráli silný německý celek od začátku odvety do jejího konce a radují se z postupu do Final Four.
30:31
(14:15)
24:18
(10:11)
Sedm branek ve druhém poločase je prostě málo. Karviná vede v semifinále 2:0 a je jednu výhru od souboje o extraligové zlato. Zápas ovlivnil parádní výkon Marjanoviče a zranění Motla z úvodu druhého poločasu. Následně toho hosté bez svého nejlepšího střelce moc nepředvedli, v útoku se trápili. Vypadá to tedy, že si Lovosice opět po roce zahrají o bronz s poraženým z dvojice Zubří – Plzeň. Avšak semifinále ještě není hotové. Pokračuje se v sobotu v Lovosicích.
27:31
(12:16)
Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne.
26:24
(0:0)
Také ve druhém semifinále mezi Zubří a Plzní došlo na prodloužení. Tentokráte se však radovalo Robe. V závěru vyfasoval po zakončení Šustáčka pod víko za svůj zákrok Jan Stehlík přímou červenou kartu a výrazně tak oslabil své mužstvo. Je tak vyrovnáno na 1:1. Čekají nás minimálně dva duely této série. Talent splnil v Zubří to, co chtěl – jednu výhru. Ale dnes měl na to, aby vedl 2:0. Semifinále pokračuje v sobotu v Plzni od 11:00.
42:22
(22:13)
Druhé viťazstvo v rozpätí osemnástich hodín pre Iuventu. Favorit slovenského play-off vedie v sérii 2:0 na zápasy. Tretí duel je na programe sobotu piateho mája, hrať sa bude v Bánovciach nad Bebravou. Začiatok stretnutia je naplánovaný na 18:30.