(16:12)
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost. Krásný den!
31:28
(12:9)
To je ode mne pro dnešek z lovosické haly Chemik s konstatováním výhry Lovosic vše. Budu se na Vás těšit u dalšího, nejen házenkářského online přenosu, na počtenou.
22:21
(11:11)
To je ode mě pro dnešek vše, ale budu se na vás z Plzně těšit už zítra! Druhý čtvrtfinálový duel mezi Talentem a Duklou startuje v 15:30. Přeji příjemný sobotní večer, na počtenou.
29:19
(13:11)
Úvod favoritovi vůbec nevyšel, vstřelil pouze čtyři góly za čtvrt hodiny a Jičín vedl 7:4. Ovšem do poločasu domácí zvládli otočit a v půli vedli 13:11. Ve druhé půlhodině už Karviná jasně dominovala, střílela jednu branku za druhou a nedala hostům šanci, nakonec vyhrála drtivě o deset branek a v sérii vede 1:0.
28:23
(15:10)
Zubří vede ve čtvrtfinále 1:0, Až na krátký výpadek ve druhém poločase bude Andrej Titkov (asi) spokojen. Favorit série však dohrával bez Jakuba Doudy, který za faul na levé křídlo vyfasoval ve druhém poločase přímou červenou kartu. Velice dobrým výkonem (zejména na začátku druhého dějství) se prezentoval Milan Malina. V závěru se dostal na hrací plochu i Menšík. Čtvrtfinále pokračuje druhým zápasem již zítra, pochopitelně opět v Zubří.
31:31
(16:14)
Utkání dnes potvrdilo papírové předpoklady, sledovali jsme vyrovnaný souboj. Písek ještě necelé dvě minuty před koncem vedl, jenže šel do čtyř a domácí hráčky srovnaly. V úplném závěru hostující házenkářky znovu vedly, jenže tři vteřiny před koncem Hodonín srovnal! Oba týmy si připisují po jednom bodu.
27:28
(13:16)
Z Ostravy je to vše, děkuji za pozornost.
31:23
(15:9)
DHK Baník Most – DHK Zora Olomouc 31:23 (15:9)
Nejvíce branek: Szarková 8/1, Maňáková 5, Zachová 5 – Jansová 5/1, Salčáková 5, Gajdošíková 4. Rozhodčí: Nezbeda – Zelenka. Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/2. Vyloučení: 5:4.
19:39
(9:19)
Podľa predpokladov si Slavia Praha poradila s Bánovcami nad Bebravou hladko 39:19 a pripísala si povinné dva body do tabuľky.