5:1
(1:0, 4:0, 0:1)
konec
1. Danko (Kruček, Wróbel), 16. Šperl (Střecha, Danko), 17. Kruček (Postulka, Zvonek), 28. Plzák (Danko, Střecha), 29. Střecha (Plzák, Danko) – 35. Věchet (Král, Hejtmánek)
4:0
(0:0, 3:0, 1:0)
konec
16. Pospíšil (Pražák), 27. Schnaubelt (Barnošák), 29. Haisman, 41. Soukup (Barnošák)
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
konec
3. Brož (Vaněk, Kučera)
5:1
(3:1, 2:0, 0:0)
konec
1. Netušil (Patzelt, Tauš M.), 13. Balcar (Gottfried), 15. Netušil (Patzelt), 26. Zicho (Kotlík), 28. Videv (Gottfried, Balcar) – 1. Novák (Bačák, Sláma)
3:2
(1:2, 1:0, 1:0)
konec
8. Kuchynka (Vinš), 29. Pechy (Kuchynka), 45. Baxa (Kuchynka) – 3. Rubeš T. (Rubeš D., Barčák), 12. Ryvola (Michajličenko)
11:5
(4:1, 5:1, 2:3)
konec
2. Kunc (Froněk), 5. Král (Kunc, Stütz), 6. Kunc (Kunrt), 11. Švácha (Křivan, Mach), 17. Křivan (Mach, Šafařík), 20. Švácha (Křivan, Král), 25. Šafařík (Klemeš), 26. Šafařík (Křivan), 28. Nechala (Lindner), 41. Froněk (Šafařík, Beránek), 45. Křivan (Šafařík, Beránek) – 15. Němeček (Kovář, Drenčko), 23. Janeček (Drenčko), 35. Drenčko (Pánov, Janeček), 42. Drenčko (Němeček, Janeček), 44. Janeček (Drenčko, Pánov)
9:1
(3:0, 3:0, 3:1)
konec
3. Korous (Mikoláš, Štěpánek), 5. Valek (Zavřel, Turek), 11. Zavřel (Malecha, Valek), 21. Paule L. (Korous, Tácha), 21. Zavřel (Květoň, Laurinc), 27. Tácha (Květoň, Laurinc), 32. Korous (Malecha, Pixa), 33. Sitter R. (Štěpánek, Turek), 43. Paule L. (Korous, Kotlík) – 39. Smutný (Růžička, Koch J.)
5:1
(0:0, 0:0, 0:0)
konec
2:8
(2:3, 0:5, -:-)
konec
3. Švarc, 6. Novák (Posa) – 2. Kortiš (Gulík), 5. Kortiš (Turan), 11. Srnka S. (Thron), 13. Nikitinskij, 16. Turan (Paták), 16. Lukáč (Paták), 17. Thron (Srnka S.), 20. Thron
5:2
(1:1, 4:1, -:-)
konec
3. Sloboda (Hrazdíra), 13. Černý (Sloboda), 17. Mikulčík (Bitto), 19. Hránek (Antl), 19. Janík (Ravasz) – 8. Čech J. (Zachoval), 23. Vážný (Povejšil)
09:35
Slovensko – Rusko
5:3
(4:2, 1:1, -:-)
konec
7. Thron (Turan), 11. Turan (Kortiš), 11. Mojžiš (Turan), 12. Turan (Mojžiš), 20. Turan (Kortiš) – 6. Pevchev (Rychagov), 11. Gubin (Korobov), 22. Kaptjuchin (Abalov)
8:2
(4:1, 4:1, -:-)
konec
8. Zachoval (Dlouhý), 11. Kotek (Vážný), 12. Čech J. (Dlouhý), 12. Kotek (Povejšil), 21. Huk (Voráček), 24. Huk (Novosad), 24. Vážný (Kotek), 24. Čech J. (Dlouhý) – 12. Beck (Dobrovolný), 18. Petrikovič (Babík)
11:00
Bělorusko – Tím Európa
1:11
(1:9, 0:2, -:-)
konec
11. Burmistronac (Korolik) – 1. Sloboda (Černý), 2. Antl (Černý), 4. Antl (Zemeš), 6. Antl, 8. Hránek (Sloboda), 8. Bitto (Antl), 9. Sloboda (Černý), 10. Hrazdíra (Zemeš), 12. Antl (Bitto), 14. Sloboda (Černý), 15. Antl (Zemeš)
11:50
Rusko – West Slovakia
4:3
(2:1, 2:2, -:-)
konec
2. Scrobot (Rudykh), 8. Rychagov (Koroteev), 21. Abalov (Kaptjuchin), 24. Gubin – 10. Švarc (Ďurický), 14. Švarc, 24. Ďurický (Galan)
5:4
(2:1, 2:3, -:-)
po s.s.
5. Burmistronac (Puchkovski), 7. Puchkovski (Korenevski), 14. Bezotski (Goman), 17. Korolik (Korenevski), 24. Burmistronak – 9. Zachoval (Čech J.), 15. Vážný (Povejšil), 20. Povejšil, 21. Povejšil (Vážný)
13:10
Finsko – West Slovakia
2:9
(2:4, 0:5, -:-)
konec
8. Uusikartano (Makiaho), 11. Narva (Uusikartano) – 2. Balko (Pokorný), 4. Galan (Švarc), 7. Ďurický (Galan), 12. Galan (Ďurický), 14. Ďurický (Švarc), 16. Švarc (Galan), 18. Balko (Pokorný), 19. Galan (Ďurický), 23. Galan
14:00
Česko – Central Czechia
5:3
(4:2, 1:1, -:-)
konec
5. Wágner (Březík), 6. Váleček (Vasil), 10. Březík, 11. Plachý (Váleček), 19. Wágner (Březík) – 5. Novosad, 10. Kotek (Vážný), 24. Povejšil (Kotek)
14:40
Finsko – Czechoslovakia
7:3
(3:1, 4:2, -:-)
konec
2. Uusikartano (Narva), 4. Uusikartano (Narva), 5. Makiaho (Uusikartano), 18. Uusikartano (Makiaho), 18. Uusikartano, 22. Makiaho (Uusikartano), 24. Uusikartano – 8. Dobrovolný (Beck), 14. Beck, 24. Beck (Babík)
15:30
Rusko – Tím Európa
1:4
(1:3, 0:1, -:-)
konec
4. Korobov (Gubin) – 1. Sloboda, 5. Ravasz (Hránek), 11. Antl (Mikulčík), 22. Mikulčík (Bitto)
5:3
(0:1, 5:2, -:-)
konec
14. Korolik (Puchkovski), 16. Burmistronak (Bezotski), 18. Goman (Burmistronak), 22. Goman, 24. Dubitskij (Puchkovski) – 9. Rybár (Dobrovolný), 22. Babík (Rybár), 22. Babík (Rybár)
17:40
Slovensko – Česko
4:5
(1:3, 3:1, -:-)
po s.s. (1:2)
3. Gulik (Mojžiš), 13. Ondrušek (Kortiš), 16. Srnka S. (Turan), 16. Turan (Mojžiš) – 3. Plachý (Jurášek), 7. Kulička (Fryšták), 12. Plachý (Jurášek), 17. Plachý (Wágner), rozh. náj. Březík
3:6
(1:4, 2:2, -:-)
konec
6. Burmistronak (Puchkovski), 13. Burmistronak, 24. Goman (Korenevski) – 4. Švarc (Vištiak), 4. Rozemberg (Susko), 5. Švarc (Galan), 8. Švarc (Galan), 18. Rozemberg, 21. Novák (Kantárik)
19:00
Česko – Czechoslovakia
9:1
(5:0, 4:1, -:-)
konec
3. Wágner (Jurášek), 5. Váleček (Novák), 11. Jurášek (Plachý), 11. Váleček (Březík), 12. Vasil (Kulička), 14. Váleček (Novák), 14. Vasil (Fryšták), 17. Novák (Váleček), 19. Vasil (Fryšták) – 13. Babík (Bendl)
19:40
Slovensko – Finsko
10:0
(7:0, 3:0, -:-)
konec
1. Varga (Brezáni), 3. Turan (Mojžiš), 5. Ondrušek (Varga), 9. Mojžiš (Turan), 10. Paták (Gulík), 11. Srnka S. (Varga), 12. Mojžiš (Lukáč), 13. Lukáč (Mojžiš), 14. Mojžiš (Turan), 16. Gulik (Paták)
20:30
Česko – Rusko
2:4
(2:0, 0:4, -:-)
konec
7. Plachý, 8. Kulička – 15. Gubin (Koroteev), 18. Rychagov (Abalov), 23. Kaptjuchin (Makarov), 24. Gubin (Abalov)
21:20
Finsko – Tím Európa
1:11
(0:6, 1:5, -:-)
konec
14. Kiiskinen (Narva) – 5. Sloboda (Hrazdíra), 6. Sloboda (Stanko), 8. Hránek (Antl), 10. Ravasz (Janík), 11. Sloboda (Stanko), 12. Zemeš (Hránek), 15. Stanko (Sloboda), 16. Antl (Schikhofer), 19. Stanko (Sloboda), 19. Sloboda (Stanko), 20. Hránek (Antl)