Neproměněná penalta:
Švýcarsko: Náhradníci: Trenér:
Česko: Náhradníci: Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
HC Sparta Praha: Náhradníci: Trenér:
KooKoo Kouvola: Náhradníci: Trenér:
HC Kobra Praha: Náhradníci: Trenér:
NED Hockey Nymburk: Náhradníci: Trenér:
HC Košice: Náhradníci: Trenér:
Admiral Vladivostok: Náhradníci: Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Náhradníci: Trenér:
Amur Chabarovsk: Náhradníci: Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Náhradníci: Trenér:
Berani Zlín: Náhradníci: Trenér:
HC ZUBR Přerov: Náhradníci: Trenér:
HC Slavia Praha: Náhradníci: Trenér:
AZ Havířov: Náhradníci: Trenér:
FC Saburtalo Tbilisi: Náhradníci: Trenér:
Ararat-Armenia Jerevan: Náhradníci: Trenér:
Vitória SC Guimarães: Náhradníci: Trenér:
FK Ventspils: Náhradníci: Trenér:
Atromitos Atény: Náhradníci: Trenér:
Legia Varšava: Náhradníci: Trenér:
Liverpool FC: Náhradníci: Trenér:
Chelsea FC: Náhradníci: Trenér:
SK Sparta Kolín: Náhradníci: Trenér:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Náhradníci: Trenér:
A.F.C. Humpolec: Náhradníci: Trenér:
FC Vysočina Jihlava: Náhradníci: Trenér:
FK Komárov: Náhradníci: Trenér:
Loko Vltavín: Náhradníci: Trenér:
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Náhradníci: Trenér:
MFK Vítkovice: Náhradníci: Trenér:
TJ Sokol Lanžhot: Náhradníci: Trenér:
1. SC Znojmo FK: Náhradníci: Trenér:
FK Letohrad: Náhradníci: Trenér:
FC Hradec Králové: Náhradníci: Trenér:
FK Motorlet Praha: Náhradníci: Trenér:
FC Chomutov: Náhradníci: Trenér:
SK Český Brod: Náhradníci: Trenér:
TJ Slovan Velvary: Náhradníci: Trenér:
SK Dětmarovice: Náhradníci: Trenér:
FK Třinec: Náhradníci: Trenér:
FK Zbuzany 1953: Náhradníci: Trenér:
TJ Jiskra Domažlice: Náhradníci: Trenér:
SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: Náhradníci: Trenér:
FC Hlučín: Náhradníci: Trenér:
SK Aritma Praha: Náhradníci: Trenér:
FK Admira Praha: Náhradníci: Trenér:
FK Baník Souš: Náhradníci: Trenér:
FK Baník Sokolov: Náhradníci: Trenér:
1. FC Olešnice u Bouzova: Náhradníci: Trenér:
FC Zlínsko: Náhradníci: Trenér:
FC Strání: Náhradníci: Trenér:
1. SK Prostějov: Náhradníci: Trenér:
Tatran Ždírec nad Doubravou: Náhradníci: Trenér:
FSC Stará Říše: Náhradníci: Trenér:
TJ Tatran Sedlčany: Náhradníci: Trenér:
FC SILON Táborsko: Náhradníci: Trenér:
Sokol Srbice: Náhradníci: Trenér:
FK Králův Dvůr: Náhradníci: Trenér:
TJ Unie Hlubina: Náhradníci: Trenér:
FC Dolní Benešov: Náhradníci: Trenér:
TJ Valašské Meziříčí: Náhradníci: Trenér:
FC TVD Slavičín: Náhradníci: Trenér:
FK Velké Hamry: Náhradníci: Trenér:
FK Varnsdorf: Náhradníci: Trenér:
Tatran Všechovice: Náhradníci: Trenér:
FC Odra Petřkovice: Náhradníci: Trenér:
FK Přepeře: Náhradníci: Trenér:
TJ Dvůr Králové nad Labem: Náhradníci: Trenér:
FC Slovan Rosice: Náhradníci: Trenér:
FC Velké Meziříčí: Náhradníci: Trenér:
SK Jiskra Rýmařov: Náhradníci: Trenér:
SK Uničov: Náhradníci: Trenér:
TJ Skaštice: Náhradníci: Trenér:
SK Líšeň 2019: Náhradníci: Trenér:
Český Lev-Union Beroun: Náhradníci: Trenér:
FK Dukla Praha: Náhradníci: Trenér:
FK Nový Jičín: Náhradníci: Trenér:
FK Frýdek-Místek: Náhradníci: Trenér:
FK Spartak Soběslav: Náhradníci: Trenér:
FK Benešov: Náhradníci: Trenér:
TJ Sokol Libiš: Náhradníci: Trenér:
SK Zápy: Náhradníci: Trenér:
TJ Sokol Hostouň: Náhradníci: Trenér:
Slavia Karlovy Vary: Náhradníci: Trenér:
1. HFK Olomouc: Náhradníci: Trenér:
FC Zbrojovka Brno: Náhradníci: Trenér:
Sportovní sdružení Ostrá: Náhradníci: Trenér:
FC Sellier & Bellot Vlašim: Náhradníci: Trenér:
SK Slaný: Náhradníci: Trenér:
FC Slavoj Vyšehrad: Náhradníci: Trenér:
SK Libčany: Náhradníci: Trenér:
FK Chlumec nad Cidlinou: Náhradníci: Trenér:
MFK Dobříš: Náhradníci: Trenér:
FC Písek: Náhradníci: Trenér:
MFK Zvolen: Náhradníci: Trenér:
ŠKF Sereď: Náhradníci: Trenér:
FC Rohožník: Náhradníci: Trenér:
FK Senica: Náhradníci: Trenér: