WTA Norimberk (Antuka)
1:2
6:1
3:6
2:6
Kateřina Siniaková zázračně otočila zápas proti Mandy Minellaové a po třech setech postupuje v Norimberku do druhého kola.

Česká reprezentantka měla mizerný start do zápasu, v úvodním setu si nepodržela jediný servis a po méně než půlhodině prohrála 1:6. Ani úvod druhého dějství nebyl z pohledu Siniakové optimální. Minellaová ale neproměnila ani jeden z pěti brejkbolů, naopak sama servis ztratila a poté už se nedokázala na Siniakovou dotáhnout. Ve rozhodující sadě už se dostala rodačka z Hradce Králové do pohody, odskočila soupeřce na 4:1 a zápas s přehledem dohrála při svém servisu.

Ještě dnes se Siniaková představí v zápase druhého kola proti vítězce duelu Kuzněcovová – Larssonová.
2:0
7:66
6:0
Madison Brengleová přehrála v osmifinále turnaje WTA v Norimberku Kristýnu Plíškovou ve dvou setech 7:6 a 6:0.

Česká reprezentantka nevstoupila do zápasu ideálně, velmi rychle prohrála už 0:4, následně ale také Brengleová dvakrát neudržela své podání a rozhodnout musel až tiebreak. V něm naopak vedle 4:0 rodačka z Loun, dva setboly ale neproměnila a tak se šance chopila zámořská hráčka. Ve druhém setu to byla jednoznačná záležitost, Plíšková kupila chybu za chybou a po neuvěřitelných čtrnácti minutách inkasovala kanára.

Na Brengleovou čeká ve čtvrtfinále vítězka duelu Larssonová – Siniaková.
1:2
6:4
0:6
3:6
Ve čtvrtfinále si Kateřina zahraje proti Madison Brengle již zítra (23.5.) od 11:00. Tato Američanka dnes dokázala porazit Kristýnu Plíškovou.