3:1
6:3
3:6
6:2
6:2
Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
2:3
6:2
7:65
5:7
4:6
11:13
Děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne.
2:3
5:7
7:67
6:4
4:6
4:6
Dost možná předčasný vrchol letošního Wimbledonu končí po téměř pěti hodinách postupem světové jedničky Rafaela Nadala, který zapisuje sedmnáctý vítězný zápas v řadě.
Del Potro předváděl fantastický tenis, který by na jakéhokoli jiného soupeře jistě stačil. Ve druhé sadě odvrátil čtyři setboly a vydřel výhru 9:7 v tie-breaku, stále se zlepšoval a šel do vedení 2:1 na sety, ale ve zbývajících dvou nedokázal prolomit Nadalovo podání, přestože příležitosti k tomu vždy měl. Španěl naopak v každé sadě získal po krátkodobých výpadcích Argentince rychlý brejk a po spoustě doslova neskutečných výměn vydřel postup.
Dnešním více než maratónským přenosem vás provázel Karel Jedlička, děkujeme za pozornost a dobrou noc.
1:3
7:65
6:77
4:6
3:6
Zápas absolutně strukturou výměn nepřekvapil. V prvním setu se nešlo ani jednou přes shodu a Raonic dokázal proměnit čtvrtý setbol. Následně měl ve druhém dějství setboly také na 2:0, ty ovšem nevyužil. A od té doby už víceméně vládl Isner. Ve třetím a čtvrtém setu sebral protihráči třikrát servis a to ještě udělal ve čtvrté sadě smeč na brejkbol. Ta jej ovšem vůbec nerozhodila a jel si pořád svou při svém podání. Ukázal, že Američané si z velkých zápasů nedělají velkou hlavu a postupuje právem mezi čtyři nejlepší wimbledonské dvouhry.