3:0
6:4
6:0
6:2
Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
1:3
5:7
4:6
6:3
3:6
Roberto Bautista-Agut ve čtyřech setech porazil Guida Pellu a poprvé v životě postoupil do grandslamového semifinále, v němž vyzve světovou jedničku Novaka Djokoviče.

Hned v prvním gemu dokázal Španěl soupeře brejknout, avšak Pella si dokázal ztracené podání vzít zpět ve velmi dlouhém osmém gemu. Vzápětí však nedokázal brejk potvrdit a Bautista-Agut následně dokázal první sadu dopodávat do zdárného konce.

Ve druhém setu, stejně jako v tom prvním, přišel Argentinec o podání okamžitě v prvním gemu. Španělský hráč, jenž je v turnaji nasazenou třiadvacítkou se ale tentokrát brejknout nenechal a druhý set bral v poměru 6:4.

Třetí sada přinesla už v první hře něco nového, Guido Pella si totiž dokázal udržet servis. A to se ukázalo jako klíčové, neboť následně soupeře brejknul a i navzdory brejkbolu v posledním gemu třetí sady dokázal získat set na svou stranu.

Avšak Roberto Bautista-Agut obrat nepřipustil. V rozhodující čtvrté sadě brejknul Argentince ve čtvrtém gemu a podání si udržel až do konce utkání. V životním semifinále se Španěl střetne se světovou jedničkou Novakem Djokovičem, Pella i přes vypadnutí může být se čtvrtfinálovou účastí spokojený.

To je ode mě pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
1:3
6:4
1:6
4:6
4:6
Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
0:3
5:7
2:6
2:6
Rafael Nadal porazil Sama Querreyho ve třech setech a ve wimbledonském semifinále se tak můžeme těšit na skvělou podívanou právě mezi španělským tenistou a Rogerem Federerem.

Americký tenista kladl favoritovi zápasu odpor pouze v první sadě. V té Rafa brejknul soupeře hned ve třetím gemu, avšak za stavu 5:4 nedokázal set dopodávat do zdárného konce. Brejk si však v následující hře vzal zpět a na podruhé už dopodávat dokázal.

Ve druhé sadě rodák z Mallorcy brejknul protivníka rovněž ve třetím gemu, servis už si posléze postrážil a za stavu 5:2 dokonce sebral servis Querreymu podruhé.

Američan už působil ve třetím setu odevzdaným dojmem. První podání ho nedrželo tak, jak je jeho zvykem, a to se logicky projevilo i na výsledku. Tentokráte rodák ze San Francisca přišel o podání hned v úvodu. Podruhé pák v pátém gemu. Celé utkání zakončil Rafa skvělým forhendem ven z kurtu.

Semifinále slibuje fantastickou podívanou. Rafael Nadal v něm totiž vyzve Rogera Federera a zápasy těchto dvou hráčů vždycky stojí za to sledovat.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.