0:2
2:6
6:71
Nasazené dvojky Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková pokračují Wimbledonem bez ztráty setu. Nasazené osmičky Demi Schuursovovou, Anna-Lena Grönefeldovou porazily ve dvou setech 6:2 a 7:6.

První sada byla jasnou záležitostí českého páru. Demi Schuursová hned třikrát přišla o podání hlavně díky velkému počtu dvojchyb, čímž soupeřkám zisk gemů výrazně ulehčila.

Druhá sada už ošem byla o poznání vyrovnanější. Za stavu 5:6 musely Češky dokonce odvracet setboly, to se jim naštěstí povedlo a set poslaly do zkrácené hry, v němž už dominovaly. V semifinále se Bára s Katkou můžou těšit na utkání proti Kanaďance Dabrowské a Číňance Xu.

To je ode mě pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:0
6:4
6:2
Pro oko českého fanouška výborná zpráva! Barbora Strýcová se Hsieh Su-Wej postupují po dvousetové bitvě proti Mertensové/Sabalenkové do semifinále!

Naše česká tenistka tu ve Wimbledonu zatím prožívá skvělé období. Nejenže se dostala do semifinále dvouhry, kde narazí na Serenu Williamsovou. Taktéž teď může slavit postup ve čtyřhře, kde se postaví nejlepší dvojici světa – Babos/Mladenovič! V příštích dnech se tak máme jistě na co těšit.

Děkuji za pozornost.