1:2
6:4
6:77
2:6
Z mé strany je to už pro tento zápas vše, loučí se Petr Sumbal.
2:1
6:75
7:69
6:4
Utkání, které se hrálo 3 hodiny a 26 minut, skončilo lépe pro Michaela Linzera. Oba hráči byli dlouho stoprocentní na servisu a první dva sety se tak rozhodovaly až v tiebreacích. Premiérový a rozhodující brejk zápasu přišel až ve třetí sadě za stavu 2:2. Prorazit soupeřovo podání se podařilo Linzerovi, který už zbytek duelu dokázal doservírovat do vítězného konce.
1:2
7:5
2:6
4:6
Andrej Martin, nasadená päťka, nezvládol úvodný zápas domáceho turnaja, kde podľahol krajanovi, ktorý sa nachádza v šiestej svetovej stovke rebríčka, Alexovi Molčanovi po setoch 7:5, 2:6, 4:6. S konštatovaním, že v druhom kole bude súperom Molčana švédsky tenista Elias Ymer sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa.
0:2
1:6
3:6
Zdeněk Kolář zvládl vstup do challengeru v Popradu skvěle, když přehrál Srba Danila Petroviče jasně 6:1, 6.3. Ve druhé sadě už Petrovič třikrát získal gemy na svém servisu, ale Kolářovi stačil k úspěchu tentokrát jediný brejk. To už je z tohoto utkání vše, ale Vy s námi můžete sledovat i další tenisový program!
2:0
6:2
6:1
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:0
6:1
6:2
Máme za sebou zápas prvého kola na Challengeri v Poprade, v ktorom Martin Kližan poľahky zdolal Dominika Šprocha. Do zápasu však lepšie vstúpil mladý Slovák, ktorý dokázal hneď v prvom geme Kližanovi zobrať podanie. Potom nasledovalo šesť víťazných gemov v rade pre Kližana, to znamenalo zisk prvého setu v pomere 6:1. V tom druhom to bola taktiež jasná záležitosť, hoci aj v tomto sete Šproch dokázal Kližanovi zobrať gem pri jeho servise. Martin Kližan sa v druhom kole stretne so Srbom Cacicom. To je pre dnešok z Popradu všetko. Prajem príjemný zvyšok večera.