Neproměněná penalta:
HC Slavoj Český Krumlov: Náhradníci: Trenér:
HC Vimperk: Náhradníci: Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
HC Trutnov: Náhradníci: Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Náhradníci: Trenér:
Mountfield HK: Náhradníci: Trenér:
HC Stadion Vrchlabí: Náhradníci: Trenér:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Náhradníci: Trenér:
HC Brumov-Bylnice: Náhradníci: Trenér:
HC Slovan Moravská Třebová: Náhradníci: Trenér:
HC Spartak Choceň: Náhradníci: Trenér:
PZ Kladno: Náhradníci: Trenér:
HC Příbram B: Náhradníci: Trenér:
SK Černošice: Náhradníci: Trenér:
Kobra Praha B: Náhradníci: Trenér:
HC Benátky nad Jizerou B: Náhradníci: Trenér:
HK Kralupy nad Vltavou: Náhradníci: Trenér:
HC Boskovice: Náhradníci: Trenér:
HCM Warriors Brno: Náhradníci: Trenér:
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí: Náhradníci: Trenér:
HC Klatovy: Náhradníci: Trenér:
HCM Jaroměř: Náhradníci: Trenér:
HC Dvůr Králové n. Labem: Náhradníci: Trenér:
HC Náchod: Náhradníci: Trenér:
HC Město Rychnov nad Kněžnou: Náhradníci: Trenér:
HC Hlinsko: Náhradníci: Trenér:
HC Chrudim: Náhradníci: Trenér:
HHK Velké Meziříčí B: Náhradníci: Trenér:
ICE DRAGONS Telč: Náhradníci: Trenér:
HC Roudnice nad Labem: Náhradníci: Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Náhradníci: Trenér:
HC Litvínov: Náhradníci: Trenér:
Piráti Chomutov: Náhradníci: Trenér:
HC Střelci Jindřichův Hradec: Náhradníci: Trenér:
ČEZ Motor České Budějovice B: Náhradníci: Trenér:
HC Frýdek-Místek "B": Náhradníci: Trenér:
HC Oceláři Třinec: Náhradníci: Trenér:
SK Karviná: Náhradníci: Trenér:
HC ISMM Kopřivnice: Náhradníci: Trenér:
OLH Spartak Soběslav: Náhradníci: Trenér:
IHC Králové Písek: Náhradníci: Trenér:
HC Tygři Klášterec nad Ohří: Náhradníci: Trenér:
HC Stadion Cheb B: Náhradníci: Trenér:
HC Draci Bílina: Náhradníci: Trenér:
Mostečtí Lvi: Náhradníci: Trenér:
BK Mladá Boleslav B: Náhradníci: Trenér:
HC Nymburský Lev: Náhradníci: Trenér:
HC Vlci Jablonec nad Nisou: Náhradníci: Trenér:
HC Frýdlant: Náhradníci: Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh: Náhradníci: Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Náhradníci: Trenér:
HC Berounští Medvědi: Náhradníci: Trenér:
HK Lev Slaný: Náhradníci: Trenér:
HC Studénka: Náhradníci: Trenér:
SK Prostějov 1913: Náhradníci: Trenér:
HC MAD BULL: Náhradníci: Trenér:
HC Rokycany: Náhradníci: Trenér:
SK Kadaň: Náhradníci: Trenér:
HC Baník Sokolov: Náhradníci: Trenér:
SC Kolín B: Náhradníci: Trenér:
HC Sparta Praha: Náhradníci: Trenér:
HC Plzeň 1929 B: Náhradníci: Trenér:
HC Meteor Třemošná: Náhradníci: Trenér:
HC Varnsdorf: Náhradníci: Trenér:
HC Česká Lípa: Náhradníci: Trenér:
SHKM Baník Hodonín: Náhradníci: Trenér:
HC Kometa Brno: Náhradníci: Trenér:
MSK Orlová: Náhradníci: Trenér:
HC Vítkovice Ridera: Náhradníci: Trenér:
HC Letci Letňany: Náhradníci: Trenér:
HC Buldoci Neratovice: Náhradníci: Trenér:
HK Opava: Náhradníci: Trenér:
HC ZUBR Přerov: Náhradníci: Trenér:
HC Uherské Hradiště: Náhradníci: Trenér:
Berani Zlín: Náhradníci: Trenér:
Technika Hockey Brno: Náhradníci: Trenér:
HC Lvi Fosfa Břeclav: Náhradníci: Trenér:
HC Hvězda Praha: Náhradníci: Trenér:
HC Spartak Žebrák: Náhradníci: Trenér:
HC Slavia Praha: Náhradníci: Trenér:
HC Smíchov 1913: Náhradníci: Trenér:
HC Olomouc: Náhradníci: Trenér:
HC Černí Vlci: Náhradníci: Trenér: