0:2
2:6
2:6
To je už z mojej strany všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.
2:0
6:2
6:4
Dnešní zápas je u konce a vítězí v něm favoritka zápasu Belinda Bencicová. Ta byla lepší už od první game, kdy sebrala Martincové podání poprvé. Nakonec se tak v prvním setu stalo ještě jednou a Bencicová zvítězila 6:2. I druhý set začal podobně a dvěma brejky Bencicové. Jenže Martincová si jedno podání dokázala vzít zpět a zápas zdramatizoval. Podruhé se jí to však nepodařilo a Bencicová tak druhý set ovládla v poměru 6:4.

Ode mě je to pro dnešek vše a u dalšího onaljn přenosu na počtenou.
2:1
0:6
7:5
6:3
Souboj vycházejících hvězd jde za Sabalenkovou. Běloruska si poradila s Markétou Vondroušovou ve třech setech!

Vondroušová předvedla naprosto dokonalou první sadu, sama si počínala na servisu s velkým přehledem, na returnu navíc dokázala proměnit brejkbolové šance a uštědřila tak soupeřce kanára. Ve druhé sadě se hra vyrovnala, ale první brejk si připsala znovu osmnáctiletá Češka. Markéta Vondroušová šla podávat na ukončení zápasu, do té doby si s přehledem držela gemy na servisu, ale k vítězství se nedostala. Sabalenková srovnala vývoj druhé sady a nakonec jí i strhla ve svůj prospěch.

Také rozhodující dějství rozehrála mnohem lépe Vondroušová, mohla jít dokonce do vedení 4:1 s dvěma brejky k dobru, ale důležitý brejkbol nevyužila a poté už jen a jen ztrácela. Sabalenková se dostala do laufu a ve zbytku zápasu přejela talentovanou Češku.

Aryna Sabalenková si zahraje ve druhém kole s vítězkou duelu Kristýna Plíšková – Ajla Tomljaničová.
1:2
6:4
6:73
2:6
Kristýna Plíšková vstoupila do zápasu výborně, i díky dvěma dvojchybám prolomila hned v úvodním gemu podání soupeřky. Obě hráčky pak byly naprosto suverénní na servisu a až do tie-breaku druhé sady nebyl k vidění jediný brejkbol. Ve zkrácené hře však rodačka z Chorvatska uhrála čtyři míčky v řadě a rozhodující set už stále častěji kazící Plíšková nezvládla. Tomljanovićová ji dvakrát brejkla a sama jí na podání nedala sebemenší šanci.
Chorvatka s australským pasem měla fenomenální úspěšnost 91% z prvního podání, což dnes v důsledku rozhodlo a Plíškové nepomohlo ani 14 es.