0:2
1:6
3:6
To už je z tohoto utkání vše. Na centrální kurt už ale za chvíli nastoupí Barbora Strýcová se Serenou Williamsovou a my všichni jistě budeme držet palce české tenistce!
2:0
6:1
6:2
Serena Williamsová pokračuje v cestě za osmým wimbledonským triumfem. V semifinále vyprovodila Báru Strýcovou za hodinu po setech 6:1 a 6:2.

Zápas měl od počátku jasný průběh. Serena od prvních výměn diktovala tempo hry, Báru vůbec nepouštěla ke své hře, a to rozhodlo. V prvním i druhém setu nasazená jedenáctka soupeřku dvakrát brejkla, svoje podání si s jedinou výjimkou držela s naprostým přehledem.

Avšak i přes dnešní debakl musí být Bára Strýcová se svým výsledkem na turnaji nadmíru spokojená. Ve svých třiatřiceti letech dosáhla životního úspěchu. Pohádkový turnaj pro ni ale ještě úplně nekončí, neboť v semifinále čtyřhry se svou parťačkou Su-wej Sie zatím procházejí turnajem skvělým způsobem a zítra budou bojovat o účast ve finále. Tento přenos vám samozřejmě rovněž přineseme v online přenosu.

Serena Williamsová se ve finále utká se Simonou Halepovou, která Američance rozhodně nedá nic lacino ačkoli proti ní nemá příliš dobrou bilanci.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.