Chomutov – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Znojmo – Hr. Králové 3:5 (kon.) | Jihlava – Beroun 4:0 (kon.)
Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:2 (po s.n.) | Ústí n/L – Tábor 3:1 (kon.) | Písek – Třebíč 0:1 (kon.)
Olomouc – Kadaň 4:3 (kon.) | Chrudim – Litoměřice 3:2 (kon.)
IHC Králové Písek
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 15.09.2010, 18:00 • KOMTERM Aréna • 1. liga (ČR)

Je konec. Dnešní zápas končí fotbalovým výsledkem 0:1, když jedinou branku utkání zaznamenal ve druhé minutě poslední části Bulička. Z Písku je to ode mě pro dnešek vše. S přáním hezkého zbytku večera se s Vámi loučí Petr Košatka.

60:00

59:32
    Hosté drží puk daleko od své brány.

59:11
    Domácí tým opět bude pykat, tentokrát za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:23
    Offside Písku.

58:08
    Písek je v pěti.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:08
    Písek si cestu za vyrovnáním opět velmi komplikuje. Menší trest totiž dostává Lukáš Vomela za držení.

55:39

55:01
    Domácí vyhazují puk z obrany.

54:21
    Hosté si vytvořili v útočném pásmu klasický přesilovkový vzorec a usadili se v písecké třetině.

53:39
    Bránit se bude Písek. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává David Mazanec.

52:58

50:58
    Hostující Milan Přibyl půjde sedět. Dvě minuty, nedovolené bránění.

50:46
    Vilém Burian je zpátky ve hře, Třebíč hraje v plném počtu.

50:34
    Teprve teď Hrbáček hosty osvobozuje.

50:12
    Výborný střílel od modré čáry vysoko nad třebíčskou branku, Písečí se však i nadále drží v útočné třetině.

49:26
    Dragoun mířil mezi betony a ty Fiala sklapnul včas. Stav se tak nemění.

49:26
    Dragoun se řítil sám na branku a když byl faulován, je nařízeno trestné střílení.