Plzeň B – Jablonec B 1:0 (kon.) | Slavia B – Č. Lípa 3:1 (kon.) | Liberec B – Ovčáry 1:0 (kon.)
SK Slavia Praha B
3:1 (0:1)
FK Arsenal Česká Lípa
Neděle 26.09.2010, 10:15 • Stadion Evžena Rošického, Praha - Strahov • Česká fotbalová liga

Hosté v druhém poločase zcela odpadli a dovolili sešívaným převzít taktovku utkání. Domácí si vypracovali mnoho šancí, ale prosadili se až v závěrečné dvacetiminutovce. (12:08:04)

90+3
    V samotném závěru měl na noze další vynikající šanci Koreš, ale netrefil balón ideálně.

90+1
    Slavia právě vstřelila branku!

Po rohu Arsenalu následoval rychlý brejk domácích. Kučera přesným pasem vybídl ke skórování ALBERTA MARIČE, který zakončil přesně k tyči!

90
    Dnešní střetnutí sleduje 70 diváků.

90
    Nastavují se 3 minuty.

89
    Zemanova tečovaná střela proletěla těsně vedle pravé Zlámalovy tyče.

88
    Druhé českolipské střídání: Pruckner jde do hry za Vrabce.

82

Kučerův centr z pravého křídla Hora přeběhl, ale za ním byl JAKUB HÁJEK, jenž nekompromisně zavěsil!

77
    Střídá i Arsenal: Zeman nahrazuje Kousala.

76
    Po centru z levé strany měl na hlavě gól Marič, ale nedokázal přesně zamířit.

75
    Kučera střídá v domácím dresu Hurku.

73

JAKUB HORA utekl hostujícím bekům a přesnou střelou ke vzdálenější tyči vyrovnává!

60
    Po chybě domácího Koreše pelášil sám na branku Kousal, ale tváří v tvář Zlámalovi napálil jen slávistického gólmana.

48
    Hora přesným centrem od rohového praporku nalezl zcela volného Koreše, který ale hlavou z hranice malého vápna ve stoprocentní šanci minul.

46
    Slávisté do druhé půle dvakrát vystřídali. Na trávník se už nepodívá Šimeček a Mravec, místo nich naskakují Palko a Hájek.

46

Hosté byli v první půli aktivnější a zaslouženě vedou. Druhá pětačtyřicetiminutovka začne v 11:15.

28
    Hottek poslal z levé strany přízemní centr, který však na malém vápně skluzující Kousal nedokázal usměrnit do domácí sítě.