Havlíčkův Brod – Kadaň 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 4:1 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:1 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Znojmo – Jihlava 3:1 (kon.) | Tábor – Třebíč 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Chrudim 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Olomouc 3:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:2 (-:-, -:-, -:-)
HC Chrudim
Sobota 02.10.2010, 18:001. liga (ČR)

Je tu konec. Hradec Králové na domácím ledě zdolal Chrudim v poměru 4:2. Hosté byli aktivnější zejména v první třetině, ale tlak nedokázali proměnit v branky. Hradec udělal největší krok k výhře ve třetí třetině dvěma rychlými góly Volrába a Moskala. Z ČEZ Stadionu je to dnes večer vše. Pěkný večer. (20:33:03)

60:00

59:36
    Luňák drží kotouč ve své moci a vypadá to, že Hradec už vedení udrží.

59:00
    Bohdan Višňák poslal kotouč přímo do ochranné sítě a dostane dvě minuty za zdržování hry. Poslední šance pro hosty.

58:33
    Domácí střídačka si bere time-out.

58:33
    Hradec vyhazuje na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Luňákem.

57:44
    Filip Landsman je z brány venku. Chrudim hraje power-play!

57:31
    Jiří Kadlec minul odkrytou branku Chrudimi!

56:30
    Hradečtí už nespěchají a drží střední pásmo. Chrudim se určitě ještě s výsledkem pokusí něco udělat.

54:56
    Chrudim početní výhodu nevyužila. Hradec v plném počtu.

54:37
    Lukáš Chemlíř se dostal do brejku a jel úplně sám na Filipa Landsmana. Hradecký obránce ovšem samostatný únik neproměnil.

53:40
    Chrudimští se sami nepřesnou přihrávkou připravili o pásmo a musí znovu zakládat útok.

52:56
    Chrudim si zahraje přesilovou hru a má šanci snížit na rozdíl jediné branky. Jiří Hendrich vyloučen na dvě minuty za podražení.

50:00
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 1410 diváků.

49:18
    Lehké nahození hradeckého hráče s přehledem pokryl hostující gólman.

47:32
    Patrik Moskal se řítil sám na Filipa Landsmana, který ho brilantně vychytal.

46:53
    Volráb hledal někoho z hradecký hráčů před chrudimskou svatyní, ale jeho přihrávka našla jedině hůl obránce jednoho z obránců hostů.

45:50
    Vít Budínský vystřelil z levé strany a jeho pokus Landsman vyrazil před Ondřeje Hrušku, který střílí opět do hostujícího brankáře.

43:54
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Z následného protiútoku se ale trefili hosté. Kontaktní branku vstřelil TOMÁŠ BLAŽEK. Asistence: Tomáš Sýkora, Jan Šeda.

43:44
    Neuvěřitelné, co teď Hradečtí zahodili. Jan Hruška netrefil prázdnou branku.

Lukáš Souček

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 11. Horák (Hruška J.), 17. Moskal (Budínský), 42. Volráb (Čermák), 44. Moskal (Hendrich) - 15. Martinec (Kubišta, Klejna), 44. Blažek (Sýkora, Šeda)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Blažíček) - Horák, Táborský, Višňák, Chmelíř, Čáp, Hendrich, Klement - Hruška J., Roubík, Kadlec - Čermák, Volráb, Kubica - Budínský, Moskal, Hruška O. - Šejnoha, Březina, Macháň - Berger.
    HC Chrudim: Landsman (Štrof) - Toužimský, Jaroměřský, Zukal, Drtina, Kobela, Charousek, Krejnus - Semorád, Král, Žák - Sýkora, Blažek, Šeda - Klejna, Kubišta, Martinec - Luštinec, Kaut, Goiš.

Rozhodčí: Horák - Beneš, Štofa