Kladno – Pardubice 0:5 (kon.)
Rytíři Kladno
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 14.10.2010, 18:10 • Městský zimní stadion, Kladno (kapacita: 8600) • Tipsport extraliga

Kladno podruhé za sebou nedává v utkání branku. Ve třetí třetině možná hosty přehrálo. I přes to ale byli pardubičtí hokejisté blíž brance. Jenže bez gólu se zápasy vyhrávat nedají. Navíc Kladno hodně inkasuje. Pardubice si dnes z Kladna odvážejí zasloužené tři body. Přeji vám příjemný zbytek večera a někdy příště zase na počtenou. (20:30:50)

Nejlepšími hráči zápasu jsou zvoleni Lukáš Luňák za Kladno a Libor Pivko za Pardubice.

60:00

59:54
    Tvrdou ránu Šmacha ukryl na hrudi Růžička.

59:40
    A ještě jeden faul. Kalla byl hákován Buchtelem.

59:18
    Oba kohouti jsou posláni do kabin. Oba dva totiž shodili rukavice. Nemůže následovat nic jiného, než pětiminutový trest pro oba.

Treille s Mezeiem se do sebe pustili. Ve vyrovnané bitce možná těsně vyhrál kladenský hráč. Aspoň v něčem hosté svého soupeře porazili.

A je tady i bitka! Treille s Mezeiem se pustili do křížku.

59:09
    Kafka se pěkně protáhl do pásma, následně našel Treilleho, toho vychytal Růžička.

58:29
    Somíkova zadovka skončila na síti. Tam puk Falter ukryl pod vyrážečku.

57:43
    Látal v dobré pozici na kruzích trefil jen Jillsona.

57:12

56:45
    Kladno vyhazuje. Předtím ale střílel zajímavě Kočí.

56:07
    Mezeiovu střelu srazil do ochranné sítě Falter.

55:37
    Kladno vyhazuje za Růžičku.

55:12
    Je tady další vyloučení. Dvě minuty dostává Libor Procházka za nedovolené bránění.

54:42
    Kladenský icing a s ním přichází komerční přestávka.

54:28
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté dali "bůra". Hned po Kallově šanci získali kotouč, Bartek předložil na LIBORA PIVKA. Ten zkusil blafák do bekhendu a zavěsil puk pod břevno. Asistence: Martin Bartek.

54:20
    Kalla po objetí branky zkoušel zaskočit Růžičku, ten se překvapit nenechal.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 5. Kolář (Starý), 10. Pivko (Špirko, Bartek), 23. Pineault (Pivko, Jillson), 28. Kolář (Koukal, Mezei), 55. Pivko (Bartek)

Rytíři Kladno: Cikánek (Falter) - Kameš, Drtina, Piskáček, Toman, Procházka, Šmach, Mrázek, Mnatsyan - Treille, Patera, Kafka - Valský, Kalla, Bělohlav - Látal, Melka, Kuchler - Eberle, Stieler, Luňák.
    HC Dynamo Pardubice: Růžička (Svoboda) - Píša, Kočí, Jillson, Kolář II, Kudělka, Kaberle, Mezei - Cetkovský, Špirko, Pivko - Pineault, Nahodil, Somík - Bartek, Koukal, Buchtele - Rákos, Zohorna, Starý - Kolář.

Rozhodčí: Hlusička, Trombík - Hlavatý, Tošenovjan