Třinec – K. Vary 2:3 (kon.) | Vítkovice – Sparta 6:0 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 5:3 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Opava – Slavia 2:5 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 6:1 (kon.)
Havířov – Plzeň 1:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kladno 2:1 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 15.10.2010, 17:30 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

60:00
    Konec zápasu. (19:33:53)

59:45
    Zakázané uvolnění Olomouce. Gólman Klimíček jede opět na střídačku a hosté to zkusí v šesti.

Oddechový čas pro domácí.

59:38
    Hostům odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:23
    Boleslav hraje bez gólmana se šesti bruslaři v poli.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:00

54:00
    Za hrubost vyloučen hostující Martin Belay. Olomouc tak má k dispozici přesilovou hru.

52:52
    Oba týmy hrají v plném počtu.

50:52
    Vylučuje se na obou stranách. Mladoboleslavský Tomáš Jiránek sekl domácího gólmana a dostává dvě minuty, olomoucký Matěj Málek ho jel pomstít a vyfasoval trest za hrubost. Hraje se ve čtyřech.

48:17
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky. V přesilové hře vypálil z mezikruží RADAN LENC a puk skončil v síti. Asistence: Tomáš Hyka.

46:19
    Vyloučen domácí Petr Ustrnul na dvě minuty za sekání.

35:22
    Hosté v plném počtu. Začíná jejich zkrácená přesilovka.

34:09
    Vylučuje se na druhé straně. Olomoucký Dominik Brandýs dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

Ondřej Kubát

Branky a nahrávky: 21. Rác, 23. Rác (Zachar), 23. Pozděna (Voznica, Lehečka) - 28. Lenc (Hyka, Vrba L.), 49. Lenc (Hyka)

HC Olomouc: Kůdela (Motáň) – Ustrnul (C), Haas, Brandýs, Málek, Vaněk, Kvapil, Ogrizek, Konečný, Jergl J., Voznica, Lyzák, Zachar, Pozděna, Fryč, Axman, Lehečka, Rác, Heža, Sedlář.
    BK Mladá Boleslav: Will (23. Klimíček) – Frolík, Belay, Poláček, Hyka, Anděl, Hájek, Chaloupka, Jiránek, Sajdl, Vrba L., Mozík, Jankovský, Soukup, Vrba F., Rys, Matějček, Koudela, Martínek (C), Lenc.

Rozhodčí: Klimecký – Dučák, Poláček