Třebíč – Ústí n/L 5:4 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Vrchlabí 6:3 (kon.) | Písek – Tábor 2:1 (kon.)
Olomouc – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Chrudim – Jihlava 3:5 (kon.) | Litoměřice – Znojmo 3:2 (po s.n.)
Kadaň – Chomutov 2:3 (kon.) | Beroun – Hr. Králové 6:2 (kon.)
HC Olomouc
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 20.10.2010, 18:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:14:00)

59:22
    Mrkvičkovu střelu Žigárdy vyrazil před sebe, jeden z obránců puk vyhodil.

58:47
    Olomouc se osvobozuje vyhozením. O vítězi je rozhodnuto.

58:26
    Olomouc ve čtyrech.

58:23
    Další vyloučení. Richard Brančík si odsedí krosček. Benátky budou hrát tři vteřiny dvojnásobnou přesilovku.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Hraje se v bezpečné vzdálenosti od olomoucké branky.

56:57
    Úmyslný odsajd. Vhazuje se před olomouckou brankou.

56:26
    Asi poslední možnost pro hosty něco udělat s výsledkem. Dvě minuty pro Petra Polodnu za nebezpečnou hru vysokou holí.

55:57
    Koma namazal na střelu Ctiboru Jechovi, jehož střelu Žigárdy vyrazil.

55:11
    Tvrdou sřelu Matěje Pekra schoval Stejskal ve výstroji.

53:57
    Zbořilovu střelu raději podržel Stejskal v lapačce.

53:50
    Kohouti po dvou vstřelených brankách očividně ožili.

52:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olmouc rozložila obrannou čtveřici hostů a nechytatelnou střelou od modré se prezentoval JAKUB BARTOŇ. Asistence: Roman Szturc.

51:10
    Domácí zakládali útok, ale rozhodčí jejich snahu zastavili. Ofsajd.

50:35
    Hůl Martina Tona se objevila v obličeji Rcharda Brančíka. Dvě minuty pro hráče Benátek.

49:29
    Velmi zajímavý gól. PETR HALUZA propasíroval do sítě kotouč i s brankářem Stejskalem. Hosté protestují, ale rozhodčí branku uznává a domácí tak odskakují na rozdíl dvou branek. Asistence: Roman Szturc.

48:36
    Domácí se osvobozují.

48:05
    Kajínkovu střelu Žigárdy neudržel, na pokraji brankovišti vznikla pořádná trma vrma, nakonec olomoucký brankář dostal puk pod kontrolu.

Ondřej Pavelka

Branky a nahrávky: 8. Kucharczyk (Ministr), 39. Vyrůbalík (Haluza), 50. Haluza (Szturc), 52. Bartoň (Szturc) - 36. Pavlů

HC Olomouc: Žigárdy (Sedlář) – Bartoň, Vyrůbalík, Koma, Bořuta, Janáček, Lhotský, Staněk – Polodna, Ministr, Kucharzcyk – Černý, Brančík (C), Řípa – Zbořil, Záhorovský, Pekr – Haluza, Domin, Szturc – Smejkal.
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Nedvídek) – Müller, Pavlů, Kajínek, Mrkvička, Kolmann, Ton, Tondr – Krejčík, Urban, Klimt (C) – Klíma, Pabiška, Jech – Nevyhoštěný, Skořepa, Kica – Liška, Bulíř, Jonák – Jánošík.

Rozhodčí: Horák – Dančišin, Matějček.