Kobra – Klášterec nO 4:6 (kon.) | Řisuty – Sokolov 3:0 (kon.) | Roudnice – Most 2:5 (kon.)
Č. Lípa – Klatovy 1:4 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 7:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Přerov 2:5 (kon.)
Uh. Hradiště – Karviná (Baník) 0:7 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 7:1 (kon.) | Havířov – Vsetín 6:3 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 3:6 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 3:1 (kon.) | Uničov – Prostějov 1:5 (kon.)
Trutnov – Lev Benešov 6:4 (kon.) | Chotěboř – Kolín 5:7 (kon.) | Nymburk – Milevsko 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 7:5 (kon.)
HC Česká Lípa
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
HC Klatovy
Středa 03.11.2010, 18:00 • Zimní stadion U Ploučnice • 2. liga skupina Západ

Klatovy si odvážejí z České Lípy tři body a rozšiřují svojí sérii na šest vyhraných utkání v řadě. Já se pro dnešek s Vámi loučím a přeji Vám hezký středeční večer. Radek Hurych (20:22:34)

60:00

59:03
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Do prázdné klece se trefuje LUBOŠ ČERNÝ. Stav utkání 1-4.

58:25
    Puk v ochranné síti.

58:18
    Českolipští to zkoušejí v šesti ! Holeš na střídačce!

58:18
    Kouč Kanis s Lassigem si berou oddechový čas.

57:55
    Tak to se jen tak nevidí. Jan Divišek sice vstřelil již třetí neuznanou branku tohoto utkání, ale jakým způsobem. Vystřelil na Ježe, ten puk vyrazil do vzduchu a Divíšek rukavicí hodil puk mezi betony. Rozhodčí byli, ale pozorní a branku neuznalo. Divíšek pobavil celou halu.

56:28
    Jan Nekvinda ujel klatovské obraně ve vlastním oslabení, ale Jež opět pozorný!

56:16
    Vyloučen právě Tuomi za sekání

55:50
    Tuomimu v nesprávnou chvíli přeskočil puk hokejku.

55:07
    Nahození kryje opět dnes bezchybný Jež, který chytá opět fantasticky.

54:20
    Hosté vyhazují.

53:00
    Sedm minut do konce základní hrací doby a vyloučen hráč s číslem 33, Jiří Straka 2 minuty - podražení.

51:52
    Kocman minul Holešovu klec těsně vedle.

51:13
    Přihrávka bůhvíkam a je z toho zakázané uvolnění domácího celku.

51:00
    Jakeš hledal před brankou zcela volného Šrámka, ale přihrávka se k němu nedostala.

50:00
    Třetí třetina není z hlediska diváka moc pohledná. Českolipští jsou v koncovce bezzubí.

48:24
    Hraje se dost bez přerušení, ale bez větších šancí jak na jedné tak na druhé straně. Icing domácích.

47:08
    Ježova klec posunuta.

Radek Hurych

Branky a nahrávky: 33. Pekárik (Šrámek) - 5. Kepl, 37. Fiala (Krozman), 42. Čuban, 60. Černý

HC Česká Lípa: Holeš (Matoušek) - Dostál, Cafourek, Zenk, Jirkovský, Zeman, Formánek - Lassig, Jakeš, Tuomi, Nekvinda, Divíšek, Šulc, Bauer, Pekárik, Beneš, Šrámek, Baburins, Adámek, Výrut.
    HC Klatovy: Jež (Šproch) - Fiala, Zeman, Straka, Kašpar, Černý, Trojan, Kajer, Roušal, Maxa, Vondryska, Špaček, Špindler, Kepl, Švík, Holub, Kocman, Pavlis, Čuban.