Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po s.n.) | Vítkovice – Litvínov 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Znojmo – K. Vary 1:3 (kon.) | Olomouc – Kladno 7:3 (kon.) | Opava – Chomutov 1:4 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:3 (po s.n.) | Jihlava – Liberec 4:5 (po s.n.)

59:57
    Mountfield zkoušel trefit brázdnou bránu, ale místo toho se píská icing.

59:25
    Domácí hrajou bez brankáře.

58:50
    Oddechový čas pro domácí.

58:10
    Přechod Havířova přes střednjí pásmo je poněku kostrbatý.

56:10
    Havířov drží České Budějovice hluboko v pásmu a vyvíjí na bránu obrovský tlak.

52:37
    Náboj tomuto zápasu rozhodně nechybí.

51:31
    Havířov právě vstřelil branku!
    A je to skutečně tak. Po celou přesilovku se Havířov neusadil v pásmu,ale když se tak stalo, byla z toho hned branka.

49:56
    Heřman je vyloučen na dvě minuty za podražení. Havířov prožívá z mrtvých vstání a má další šanci, jak se na soupeře dotáhnout.

49:20
    Jindřichovu střelu tečoval Pechanec a zápas se nám dramatizuje, využitá přesilovka!

48:31
    Semrád vyloučen na dvě minuty za zdržování hry, když vyhodil puk mimo hrací plochu.

46:08
    Hostující Marek se na chvíli ocitl sám před Zelenkou ale vhodný moment prováhal.

44:40
    Na zvrat v utkání to příliš nevypadá. Havířovu nelze upřít snahu, ale to je asi všechno.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:38.

Ve druhé části se hra vyrovnala. K vidění byl útočný hokej a to zejména ze strany Havířova, který už neměl na vybranou. Risk se domácím vyplatil, vylepšit pohled na skóre dokázal Puffer, zápas tak pro domácí ještě není zcela odepsaný.

40:00

38:13
    Pechanec inkasoval tvrdý zákrok do oblasti hlavy. Z ledu se jen těžko zvedá a teče mu krev.

David Motloch

Branky a nahrávky: 36. MICZEK (Puffer), 50. PECHANEC (Jindřich), 52. PECHANEC (Brezani, Mach) - 11. PŘIBYL (Švihálek, Sekera), 15. SUMERAUER, 15. SEKERA, 17. SEIDL (Marek)

AZ Havířov: Bálint, Duda, Zientek, Peslar, Lešiga, Krause, Jindřich, Marek - Horák, Miczek, Mráz, Pechanec, Puffer, Čaja, Číp, Smuž, Mach, Brezani
    Banes Motor České Budějovice: Hrubec, Kantor - Seidl, Heřman, Marek, Sekera, Švihálek, Turek, Ježek, Liška, Kříž, Štěpán, Klement, Předota, Přibyl, Sumerauer, Dietz, Semrád, Rousek

Rozhodčí: Smeták - Bartošák, Hanzlík