Hr. Králové – Letňany 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 2:8 (kon.) | Plzeň – K. Vary 3:4 (po s.n.)
Jihlava – Vítkovice 6:4 (kon.) | Vsetín – Třinec 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:5 (kon.)
Ústí n/L – Sparta 0:8 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 10:6 (kon.)
Chomutov – Slavia 2:6 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
HC Letci Letňany
Pátek 05.11.2010, 13:00Extraliga staršího dorostu

Domácí tým vstřelil v každé třetině po dvou brankách, zatímco hosté se prosadili jen v prostředním dějství. To nemůže znamenat nic jiného, než jasnou výhru v poměru 6:2 pro starší dorostence Hradce Králové. Ti tak minimálně do sedmi večer drží první příčku extraligové skupiny Střed a budou čekat na výsledek Pardubic v Liberci. Každopádně zítra je v městě perníku na pořadu východočeské derby o první místo. To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemné odpoledne a nashledanou. (15:20:51)

60:00

59:43
    Hosté v plném počtu. Puk je v moci Hradeckých.

59:23
    Vhazování před letňanskou střídačkou.

59:00
    Ránu Matúše Kováče Havlín odvrátil do rohu pásma.

58:23
    Lhoták už pomůže svým oslabeným spoluhráčům. Hradec má buly v útočném pásmu a 1:19 klasické přesilovky.

57:42
    Přichází druhá dvojnásobná přesilovka pro Hradec. Kamil Kučera - 2 minuty za hákování.

57:15
    Letňany se dobře brání. Polovina jejich oslabení už je pryč.

56:19
    Jak už tomu dnes ve třetí třetině bývá, po domácím faulu přichází nedovolený zákrok hostí. Lukáš Lhoták - podražení.

55:54
    Letňanský pětiúhelník svou misi nesplnil, hosté se paradoxně provinili úmyslným ofsajdem. Hradec je v pěti.

54:40
    David Chvátal od modré zazvonil na konstrukci brány Jaroslava Pavelky, i když možná šlo jen o boční tyčku.

53:53
    Hradečtí opět faulují. V obranném pásmu si nedovoleným bráněním pomohl Michael Šimončič.

53:18
    Martin Čeček sevřel kotouč před dotrající trojicí hradeckých forvardů.

53:07
    Michael Šimončič prověřil Havlínovu pozornost pěkně tvrdým pokusem.

52:23
    Také Letňany mají na ledě k dispozici všechny hráče.

51:37
    Hradec je v plném počtu, startuje jeho přesilová hra.

50:56
    Jakub Vrána to zkusil odvážně přes čtyři obránce a povedla se mu celkem nebezpečná střela.

50:41
    Kotouč je v Pavelkově moci.

50:12
    Střelec FIlip Ropický je při chuti. Užuž se chystal vyrazit do dalšího útoku v oslabení, ale podražením ho zastavil Marek Novák. 4 na 4

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 9. Pravda (Procházka), 13. Konečný (Červený, Ropický), 33. Červený (Frk), 36. Bartoň (Nedvídek, Půlpán), 43. Ropický (Pravda), 46. Ropický (Dostálek) - 21. Kučera (Urbánek), 22. Vrána (Škop)

Královští lvi Hradec Králové: Pavelka (Dohnal) - Suk, Kopsa, Kováč, Pilař, Havlena, Konečný, Novotný, Červený "C" - Gabriel, Ropický, Půlpán, Dostálek, Ouzký, Pravda, Frk, Kastner, Bartoň, Procházka, Nedvídek, Šimončič.
    HC Letci Letňany: Havlín (Horák) - Všetečka, Krátoška, Uhlíř, Kraus, Hájek, Čeček "C", Kautský, Vencovský - Lhoták, Kučera, Hnilica, Honzajk, Kadeřábek, Vala, Novák, Kaplan, Vrána, Chvátal, Škop, Urbánek.

Rozhodčí: Hribik - Budínský, Huryta.