Kadaň – Litoměřice 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 3:6 (kon.) | Beroun – Písek 3:2 (kon.)
Třebíč – Chrudim 3:1 (kon.) | Tábor – Chomutov 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Jihlava 2:4 (kon.)
Hr. Králové – Benátky n/J 1:7 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:7 (0:3, 1:1, 0:3)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 13.11.2010, 18:001. liga (ČR)

Je tu konec dnešního utkání. Benátky zvítězily v Hradci Králové jednoznačným poměrem 7:1 a získávají tak do tabulky velmi cenné tři body. Dnes je to z Hradce Králové vše, pěkný večer. (20:16:20)

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta zápasu.

58:44
    Marek Pabiška se dostal za obranu domácích a měl na hokejce osmý gól. Blažíček ho vychytal.

57:30
    Benátky se nikam neženou a v klidu kontolují závěr zápasu.

56:46
    Domácí hrají v plném počtu.

55:00
    Dnešní utkání v Hradci Králové sleduje 1345 diváků.

54:39
    Martin Klement nedovoleně zastavil pronikajícího Tomáše Urbana a dostane dvě minuty za podražení.

53:05
    Benátky jsou v plném počtu.

52:46
    Hradec je v plném počtu.

50:58
    Daniel Volráb z prostoru mezi kruhy vystřelil těsně mimo Vošvrdovy brány.

51:10
    Síly na ledě se vyrovnají. Tomáš Vošvrda dostane dvě minuty za nedovolené bránění.

50:46
    Ladislav Jindřich fauloval. Benátky si zahrají další početní výhodu.

49:47
    Benátky právě vstřelily branku!
    PETR KOLMANN vystřelil od modré čáry a lehká střela propadla Blažíčkovi až za brankovou čáru. Asistence: Martin Rýgl a Jan Plodek.

48:28
    Hradec hrál v šesti a Benátky si tak zahrají přesilovou hru. Trest odpyká Milan Valášek.

47:30
    Koudelka objel Petra Kolmanna, ale jeho šanci zlikvidoval Tomáš Vošvrda.

45:43
    Tomáš Mrkvička vypálil od modré čáry a Blažíček vyrazil střelu jen před sebe přímo na hokejku TOMÁŠE URBANA, který pohotově dorazil kotouč za záda hradeckého brankáře. Asistence: Tomáš Mrkvička.

45:09
    Koudelka přihrával Danielu Volrábovi a ten bez přípravil prověřil Vošvrdu, který se snažil přemístit.

43:24
    Benátky bleskově využívají přesilovou hru. PETR KOLMANN vypálil od modré čáry a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Marek Loskot, Petr Kica.

Sanny Muharem

Lenka Jonešová

Branky a nahrávky: 34. Roubík - 3. Víšek (Vantuch, Kajínek), 8. Víšek (Rýgl), 12. Kopic (Krejčík), 22. Bárta (Vála, Skořepa), 44. Kolmann (Loskot, Kica), 46. Urban (Mrkvička), 50. Kolmann (Rýgl, Plodek)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Blažíček) - Čáp, Křetínský, Hendrich, Vágner, Chmelíř, Táborský, Klement, Višňák - Hruška J., Roubík, Kadlec - Budínský, Koudelka, Volráb - Jindřich, Moskal, Kubica - Valášek, Macháň, Hruška O.
    HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda (Nedívdek) - Kajínek, Rýgl, Pavlů, Vála, Kolmann, Mrkvička, Drábek - Víšek, Plodek, Vantuch - Kica, Urban, Loskot - Jech, Skořepa, Bárta - Kopic, Pabiška, Krejčík - Weiss

Rozhodčí: Trombík - Jureček, Rychlý