Litoměřice – Třebíč 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 2:1 (po pr.) | Jihlava – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Znojmo – Chomutov 4:7 (kon.) | Kadaň – Tábor 7:4 (kon.) | Olomouc – Beroun 2:1 (po pr.)
Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Chrudim – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.)
HC Olomouc
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Medvědi Beroun 1933
Středa 17.11.2010, 18:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Z Olomouce je to pro dnešek vše. Děkujeme za pozornost a u dalšího onlajnu napočtenou. (20:19:27)

60:15
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Prodloužení mělo jepičí život. Druhý bod přisoudil domácímu celku střelou z mezikruží TOMÁŠ ZBOŘIL. Asistence: Milan Ministr.

60:01

60:00
    Konec třetí třetiny.

58:51
    Domácí mají sice kotouč na svých hokejkách, ale ve vlastním obranném pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:50
    Radim Kucharczyk mohl být slavný. Vyražený kotouč před odkrytou brankou se ale domácímu útočníkovi nepodařilo trefit. V ochozech to jen zahučelo.

55:59
    Kohouti se snaží prorazit obranu soupeře a dostat se na dostřel hostující klece. Kucharczykovo nahození však žádného olomouckého hráče nenašlo.

54:30
    Jaroslav Hafenrichter měl na hokejce druhý gól svého týmu. Sám před Žigárdym napálil kotouč jen do hrudi olomouckého gólmana.

53:35
    Hosté se nemohou dostat do útočného pásma. Většinu hry tvoří hráči Olomouce.

52:58
    Střela Zbořila skončila v náručí Furcha.

52:35
    Kohouti mají kotouč pod kontrolou a míří do útočného pásma.

51:40
    Rána Ondruška minula hostující klec.

50:17
    Berounští na chvíli zaujali pozice v obranném pásmu Kohoutů. Domácí se však ubránili a míří před Furcha.

48:30
    Současně vyloučeni tak jsou hostující Jan Rudovský a domácí Martin Vyrůbalík. Oba dostávají čtyři minuty.

48:30
    Domácí se dožadují uznání branky. Střela Radima Kucharczyka se otřela o horní tyčku, ale zda-li poté přešel brankovou čáru není jasné. Následně se strhla v brankovišti Berouna potykča.

47:47
    V úvodu třetí části měla Olomouc převahu, kterou ale Hanáci nedokázali využít. Skóre zůstává 1:1.

Omlouváme se za technické problémy.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 33. Pekr, 61. Zbořil (Ministr) - 40. Hafenrichter (Látal, Pavel)

HC Olomouc: Žigárdy (Slovák) – Bořuta, Ondrušek, Janáček, Vyrůbalík, Koma, Nedbálek, Bartoň – Zbořil, Ministr, Pekr – Kucharczyk, Domin, Haluza – Černý, Polodna, Řípa – Smejkal, Brančík, Coufal.
    Medvědi Beroun 1933: Furch (Kareš) – Nedvěd, Husák, Jebavý, Látal, Malý, Veselý – Vlček, Kupec, Valský – Hafenrichter, Pavel, Besser – Novotný, Hašek, Rudovský – Forman.

Rozhodčí: Petružálek – Reich, Svoboda.