Jihlava – Třinec 3:2 (po s.n.) | Motor ČB – Hr. Králové 6:2 (kon.) | Písek – Pardubice 1:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 3:1 (kon.) | Zlín – Vsetín 1:2 (kon.)
Slavia – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Sparta – Plzeň 3:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 3:5 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Přečíslení Kladna znamená pátý gól v domácí síti. Přihrával Jan Znamenáček a střílel Dominik Megela.

54:34

52:34
    První vyloučení u domácího týmu. Na trestnou lavici si jde odpočinout Jan Mazánek, za držení.

47:25
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Chomutov se přeci jenom přiblížil na rozdíl jediného gólu. Třetí branku po pěkné akci vstřelil Patrik huňady. Asistence: Jaroslav Souček a Filip Navrátil.

45:36
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Jan Znamenáček, za držení.

40:38
    Domácí snižují po rychlém přechodu do útočné třetiny a chytré přihrávce Radka Havla. Gól vstřelil Daniel Lehnert.

40:01

40:00

38:39
    Stejná situace jako před několika minutami. Tentokrát střílel Jiří Véber a asistovali David Mulaček a Partik Macháček.

35:31
    Parádní akce Kladna. Hostující Jiří Véber si počkal, až se naskytne možnost přihrát. Po přihrávce se do prázdné brány trefil Dominik Habrdla. Asistence: Jiří Véber a Patrik Machač.

31:11

29:58
    Kladno nevyužilo vyloženou šanci. Domácí střídali a hosté jeli sami na brankáře. Domácí brankář Daniel Brabec vše zaregistroval a nedopustil Kladnu ke zvýšení náskoku.

29:11
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Dominik Tejnor, za hákování.

Dnešní utkání sleduje 20 diváků.

20:01

20:00

19:39
    Další laciná branka hostujícího týmu. Domácí brankář zabránil několika střelám, ale na tu poslední střelu nedosáhl. Hostující Dominik Habrdla objel bránu, přihrál na druhou stranu brány, kde stál Jiří Véber a jednoduše vsítil branku. Asistence: Dominik Habrdla a Václav Kolařík.

11:31
    Rychlé vyrovnání domácího týmu. Branku vstřelil Jiří Fronk, kterému nahráli hostující obránci, tak přesně, že dokázal zakončit. Bez asistence.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 12. Fronk, 41. Lehnert (Havel), 48. Huňady (Souček, Navrátil) - 10. Šilhavý (Sucharda), 20. Véber (Habrdla, Kolařík), 36. Habrdla (Véber, Machač), 39. Véber (Muláček, Macháček), 55. Megela (Znamenáček)

Piráti Chomutov: Brabec - Havel, Novák L., Hammerbauer, Navrátil, Drobný, lehnert, Hejcman, Huňady, Hlava P., Hlava D., Souček, fronk, Novák J., Sakaev, Mazánek, Doskočil, Šaržík, Toušek, Tverďak,Bauer.
    Rytíři Kladno: Sýkora - Exner, Machač, Vodák, Homer, Véber, Bunda, Kolařík, Novák, Kalla, Kehar, Muláček, Znamenáček, Gottlieb, Megela, Sucharda, Šilhavý, Tejnor, Habrdla, Horák.

Rozhodčí: Neumann - Kopáč, Armstrak.