Technika Brno – Havířov 2:1 (po s.n.) | Břeclav – Val. Meziříčí 5:4 (po pr.) | Milevsko – Kutná Hora 7:1 (kon.)
Jablonec n/N – Klášterec nO 1:2 (kon.) | Prostějov – Uh. Hradiště 2:3 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 4:2 (kon.)

59:55
    Patrik Šebek byl potrestán osobním 10 minutovým trestem.

59:55
    Jiří Piluša (UHH) 2 minuty hákování.

59:51
    Vyloučení na obou stranách. Na straně domácí Lukáš Duba, za hosty Michal Sladký.

59:51
    Nejprve měl obrovskou šanci Mikeš, dvakrát dorážel, Slovák si tyčku pohlídal. Hned na to útočili domácí, ale obrana hostů se včas zformovala.

59:02
    Obrovská šance Davida Šebka! Ten už zametal do odkryté branky, ale minul!

58:07
    Hosté si berou oddechový čas.

57:50
    Čuřík dobře střílel, Oharek znovu vyráží.

57:19
    Lukáš Duba (PRO), 2 minuty sekání. Petr Doseděl se nejspíš neudržel a dostává 10 minut osobní trest.

57:19
    Rozhodčí posílá Prostějov do 4, když Duba dorážel puk, nejspíš sekl Oharka.

57:03
    Jestřábi hrají dobrou přesilovku, ale znovu nestřílí!

55:37
    Josef Mikeš (UHH), 2 minuty hákování.

54:45
    Kundera mohl rozhodnout, byl sám proti Slovákovi, mířil dobře nahoru ale branku přestřelil.

54:08
    Patrik Šebek napřáhl z kruhů a tvrdě pálil, puk Oharek vyrazil betonem před sebe, ale dojíždějícího Davida Šebka odstavila obrana.

52:11
    Žajgla (PRO), 2 minuty vražení.

50:10
    Duba spálil naprostou tutovku, když byl sám před Oharkem vystřelil mimo.

Miroslav Klimeš

Branky a nahrávky: 15. Šebek P. (Šebek D., Šimo), 31. Čuřík (Meidl, Doseděl) - 4. Knebl (Mikeš), 35. Mikeš (Matula, Kotačka), 45. Mikeš (Sladký)

LHK Jestřábi Prostějov: Slovák (Vydržel) - Paška, Halouska, Kolibár, Doseděl, Peštuka, Finkes, Jedlička - Zachar, Duba, Matoušek, Žajgla, Čuřík, Meidl, Šebek P., Šebek D. Šimo, Bartošek, Kryl, Stráněl, Tomiga
    HC Uherské Hradiště: Oharek (Jedlička) - Stašek, Heča, Matula, Knebl, Piluša, Sladký, Sladký, Andrýsek, Mikeš, Kundela, Karpíšek, Schuster, Kotačka, Červenka, Šudoma, Nesrsta, Měšťánek, Rapant

Rozhodčí: Skoupý - Brabec, Pospíšil