Ústí n/L – Benátky n/J 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 8:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 3:0 (kon.)
Beroun – Chrudim 1:4 (kon.) | Třebíč – Kadaň 2:0 (kon.) | Tábor – Znojmo 5:4 (kon.)
Vrchlabí – Písek 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 2:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC Olomouc
Sobota 20.11.2010, 18:001. liga (ČR)

V poslední třetině už jsme branku neviděli. Hradec tak uhájil těsné vedení a raduje se z cenného vítězství. Olomouc si v samotném závěru vypracovala dvě příležitosti, které zaváněly brankou. Prodloužení dnes však v ČEZ Stadionu neuvidíme. Nejlepšími hráči dnešního utkní jsou vyhlášeni Milan Ministr a Vít Budínský. Z Hradce Králové je to dnes vše, pěkný večer. (20:16:46)

60:00

59:46
    Tvrdou ránu Radima Tesaříka od modré čáry spatřil Luňák na poslední chvíli a lapačkou ji vytěsnil na zadní mantinel.

59:13
    Žigárdy vyjíždí z brány, Olomouc hraje power-play!

58:40
    Stále se hraje před brankou Olomouce, rozhodnout mohl Jaroslav Roubík, ale Žigárdy drží hostům šanci na body.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Kotouč v pásmu hostů.

57:33
    Olomouc se sice usadila na delší dobu v útočném pásmu, ale k žádné velké šanci se nedostala. Hradec hraje v pěti.

55:33
    Ve stejném čase vyloučen Aleš Křetínský na dvě minuty za držení. Početní výhoda pro hosty.

55:33
    Martin Vyrůbalík poslal kotouč od mantinelu směrem na Luňáka a ten se odrazil přímo na hokejku Petra Domina, který mohl vyrovnat.

54:23
    Jakub Svoboda zajel hokejkou do Filipa Luňáka a to se nelíbilo Jiřímu Hendrichovi. Vznikla tak větší potyčka, ale vylučovat se nebude.

53:20
    Olomouc se ubránila a je kompletní.

53:05
    Ondřej Hruška dojel odražený kotouč, ale roztaženého Žigárdyho na brankové čáře nedokázal přehodit.

53:00
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 1261 diváků.

52:01
    Daniel Volráb nastřelil tyč Žigárdyho branky.

51:20
    Zbytečný útočný faul Petra Domina, který už míří na trestnou lavici a odsedí si dvě minuty za hákování.

50:20
    Richard Brančík hledal před bránou Michala Černého, ale ten při snaze o rychlou střelu netrefil kotouč.

48:55
    Jiří Kadlec prošel přes dva hráče soupeře, ale na překonání Žigárdyho recept nenašel.

46:37
    Hradec má teď více ze hry. Dalším, kdo prověřil Žigárdyho byl hradecký kapitán Jaroslav Roubík

46:01
    Patrik Moskal se rozhodl vypálit z velkého úhlu a trefil boční konstrukci olomoucké svatyně.

Lukáš Souček

Tomáš Božek

Branky a nahrávky: 2. Budínský (Roubík, Kadlec), 5. Chmelíř (Kubica) - 40. Ministr

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Blažíček) - Čáp, Křetínský, Hendrich, Vágner, Chmelíř, Višňák, Klement - Budínský, Roubík, Kadlec - Hruška J., Koudelka, Volráb - Hruška O., Moskal, Kubica - Berger, Jindřich, Čermák.
    HC Olomouc: Žigárdy (Sedlář) - Ondrušek, Tesařík, Janáček, Vyrůbalík, Koma, Nedbálek, Bartoň – Zbořil, Ministr, Pekr – Kucharczyk, Domin, Haluza – Černý, Polodna, Řípa – Smejkal, Brančík, Šedivý - Svoboda.

Rozhodčí: Zubzanda - Lučan, Svoboda.