Technika Brno – Havířov 2:1 (po s.n.) | Břeclav – Val. Meziříčí 5:4 (po pr.) | Milevsko – Kutná Hora 7:1 (kon.)
Jablonec n/N – Klášterec nO 1:2 (kon.) | Prostějov – Uh. Hradiště 2:3 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 4:2 (kon.)
HC Milevsko 1934
7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
SK Sršni Kutná Hora
Sobota 20.11.2010, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

Milevsko bylo od druhé třetiny lepším týmem a zaslouženě vyhrálo. Hosty může mrzet plno zahozených šancí v první třetině. Konečný stav je tedy 7:1 pro domácí. (19:13:09)

60:00

48:52
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Milevsko je k nezastavení. Tentokrát se prosadila střela z hole JOSEFA URBANCE.

47:45
    TOMÁŠ KVĚTOŇ přidává další branku.

40:01

Milevsko již ve druhé třetině bylo lepším týmem a zaslouženě vede. Domácí zažili nejlepší druhou třetinu v této sezóně. I hosté ale měli několik dobrých příležitostí.

40:00

35:19
    Zdá se že o osudu utkání je rozhodnuto již v polovině. Tzv. bůra do sítě Kutné Hory dovršil LUKÁŠ MATĚJKA.

28:25
    Milevsko vede už 4:1 a druhou trefu si dnes připisuje JAKUB HAMERLE.

22:57
    Milevsko opět odskakuje na rozdíl dvou branek. Do sítě soupeřovi branky se trefuje JOSEF URBANEC. Bez asistence

20:01

Během první třetiny měli hosté mírnou převahu.

20:00

13:15
    Kutná Hora právě vstřelila branku!
    Kutná Hora snižuje na 2:1. V přesilové hře se prosazuje VÁCLAV KADLEC. Bez asistence

11:59
    Druhou branku domácích střílí PETR ŠULČÍK.

04:35
    JAKUB HAMERLE otevírá skóre dnešního utkání. Bez asistence.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jiří Mikota

Branky a nahrávky: 5. Hamerle, 12. Šulčík, 23. Urbanec, 29. Hamerle, 36. Matějka, 48. Květoň, 49. Urbanec - 14. Kadlec