K. Vary – Pardubice 9:2 (kon.) | Motor ČB – Opava 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Kometa Brno 2:0 (kon.) | Chomutov – Olomouc 2:3 (kon.) | Liberec – Havířov 4:2 (kon.)
Slavia – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Sparta – Jihlava 1:2 (kon.)

59:57
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Matěj Málek, za podražení.

59:10
    Chomutov hraje power-play!

59:02
    Hraje se za brankářem hostujícího celku. Zároveň si vzal tým KLH Chomutov - Time out.

58:30

58:03
    Stále má Olomouc výhodu jednoho hráče v poli.

57:23
    Bohužel neuspěl.

57:23
    Domácí hráč jel sám na brankáře, ale byl faulován. Je nařízení trestné střílení. Nájezd pojede Michal Milotínský.

57:06

56:30
    Další zbytečné vyloučení domácích. Na dvě minuty potrestána hráčská lavice KLH Chomutov, za příliš mnoho hráčů na ledě.

56:23
    Domácí střílí, ale brankář hostů je pozorný.

55:06
    Vyloučení hráče Olomouce. Na dvě minuty vyloučen Jakub Lehečka, za nedovolené bránění.

54:30
    Jedna šance na každé straně. Vážnější šanci měli borci oblékající barvy Olomouce.

53:42
    Oddechový čas pro hosty.

53:09
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Jiskřičku naděje pro Chomutov zařídil Michal Milotínský, kterému nahrával František Mála.

52:01
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazuje se před brankářem Robertem Motáněm a hráči jsou již unaveni.

51:10
    Hraje se nahoru a dolu. Domácí se pokoušeji ještě neco provést s ne přílíš dobrým výsledkem.

48:04
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Branka v přesilovce. Třetí branku Olomouce vstřelil Matěj Málek, který si sjel od roku klužiště a propálil domácího brankáře Aleše příhodu skrze betony. Asistence: Aljaž Ogrizek a Oldřich Heža.

47:13
    Hosté si přihrávali v útočné třetině a jednou vystřelil do lapačky domácího gólmana.
    GSA

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 31. Motejlek (Ptáčník), 54. Milotinský (Mála) - 2. Málek (Heža), 6. Machala (Rác), 49. Málek (Ogrizek, Heža)

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Hučko, Žižka, Mála, Chlouba, Hofmeister, Motejlek, Kučera, Hanták, Dóczy, Korim, Bartejs, Hrabák,Sedláček, Pesjak, Ptáčník, Milotínský.
    HC Olomouc: Kůdela Chomič, Brandýs, Málek, Vaněk, Kvapil, Ogrizek, Konečný, Jergl, Voznica, Husák, Lyzák, Mareček, Pozděna, Fryč, axman, Lehečka, Rác, Heža.

Rozhodčí: Kostourek - Hynek, Sentenský