Třinec – Vítkovice 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 6:5 (kon.) | Hr. Králové – Písek 2:1 (kon.)
Plzeň – Chomutov 9:1 (kon.) | Vsetín – Havířov 6:3 (kon.) | K. Vary – Sparta 3:4 (po pr.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Hned v první minutě Sparta rozhodla o zisku druhého bodu, když se po vyhraném buly prosadil DOMINIK VOLEK.
    Asistence: MARTIN MATĚJČEK, DOMINIK MÜLLER

60:01

Třetí třetina se odehrávala ve znamení snahy energetiků o vsítění vyrovnávací branky. Sparťanští hráči však svým důrazem dlouho nepřipouštěli změnu skóre, zápas gradoval, hrálo se nahoru dolů. Konec třetí třetiny však posléze upadl do množství soubojů o puk a nepřesností. Dvě minuty před koncem však střeleckou smůlu domácích protrhl Zadražil a zápas dospěl do prodloužení.

60:00

59:21
    Rozhodnout o vítězství mohl domácí Tomeček, brankář hosty podržel.

58:17
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Znenadání se prosadil z mezikruží MATĚJ ZADRAŽIL, Energie vyrovnala.
    Asistence: VOJTĚCH TOMEČEK, OTO TÁBORSKÝ

56:12
    Hru teď kazí nepřesnosti, ani jedno z mužstev si nevypracovalo vážnější příležitosti.

53:51
    Hosté hrají důrazněji, jsou silnější na puku a domácí nepouští do větších šancí.

51:23
    Bečkovu střelu zblízka Neužil chytil.

51:11
    I v oslabení Sparta dobře napadá.

50:01
    Vyloučen hráč Sparty Arnošt za napadení.

48:55
    Bečka ani Svoboda nedokázali Neužila překonat.

46:51
    Zápas nabírá na tempu, hraje se pohledný hokej. Energetikům však chybí větší přesnost ve finální fázi.

45:20
    Tvrdou přízemní střelu Zadražila brankář Sparty vyrazil betonem.

44:00
    Sparťané dobře forčekují, nepouští domácí z obranného pásma.

42:59
    Střelu Bodnára z úhlu brankář Fečo vykryl.

42:20
    Energie se snaží být aktivní, ale Sparta dobře brání.

40:01

Jan Nedvěd

Branky a nahrávky: 5. Winkler (Matyáš), 22. Zadražil (Tomeček), 59. Zadražil (Tomeček, Táborský) - 5. Presheva (Slavíček), 8. Slavíček (Presheva), 23. Hudec (Brzobohatý), 61. Volek (Matějček, Müller)

HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Rauscher) - Priškin, Matyáš, Vilhelm, Čousdek, Novák O., Sturma, Gombár, Troška - Táborský, Zadražil, Svoboda, Winkler, Bečka, Gorčík, Csamango, Tomeček, Hroch, Ziegler, Kubáč
    HC Sparta Praha: Neužil (Bílek P.) - Skřivánek, Kliment, Košťálek, Müller, Bílek D., Bodnár, Březina - Arnošt, Hemr, Plachý, Brém, Slavíček, Brzobohatý, Hudec, Volek, Presheva, Matějček, Procházka

Rozhodčí: Valenta - Jelínek, Pešek