SKMB Boskovice z.s.
5:4 (0:1,3:1, 2:2)
HC Brumov-Bylnice
Neděle 21.11.2010, 17:00 • Boskovice • Krajská liga mužů

Domácí nakonec udrželi vedení a v zápase především díky chybám hostující obrany zvítězili 5:4. Černou skvrnou na zápase byl velmi slabý výkon hlavního rozhodčího. Z Boskovic se s Vámi loučíme a přejeme příjemný zbytek večera. (19:16:57)

60:00

52:48
    Brumov právě vstřelil branku!
    Brumov se stále nevzdává. Tomáš Machala prostřelil mezi nohy domácího brankaře a snížil stav na 4:5.

50:08
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Boskovice jdou po chybách hostů opět do dvoubrankového vedení. Stav utkání 5:3.

45:45
    Domácí hrají v plném počtu.

46:08
    Dalibor Gergela se krásně trefil
    po přihrávce Petr Mokrejše a vymetl pavučinu v šibenici domácí branky. Stav utkání 4:3

43:45
    Brumov si zahraje přesilovku. Domácí jdou na trestnou lavici na 2 minuty za sekání.

41:00
    Brumovu vstup do 3. třetiny vůbec nevyšel a hned v první minutě 3. třetiny dostává po chybě v obraně branku na 2:4.

40:01

Boskovice 2. třetinu vyhráli 2:1. Důležitým okamžikem byla pro domácí 28. minuta, ve které dokazáli v rozmezí 37 vteřin vstřelit dvě branky. Hostům se ještě díky druhé brance Petra Mokrejše podařilo vyrovnat, ale v poslední minutě 2. třetiny dostali gól do šatny a tak domácí vedou po 2. třetině 3:2.

40:00

38:38
    Po chybě hostující obrany se domácí dostávají podruhé v tomto zápase do vedení.

29:55
    Petr Mokrejš střelou do horního rohu branky vyrovnává na 2:2.

27:58
    Domácí zaskočili Brumov a po 37 vteřinách otáčí zápas ve svůj prospěch. Stav utkání 2:1.

27:21
    Domácí vyrovnávají na 1:1

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 17:48

Po první třetině je jasné, že Brumov nepřijel do Boskovic jen na výlet. Zatím je na ledě lepším týmem a po první třetině díky brance Petra Mokrejše zaslouženě vede 1:0.

20:00

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 16. Mokrejš Petr (Gergela Dalibor), 30. Mokrejš Petr, 47. Gergela Dalibor (Mokrejš Petr), 53. Machala Tomáš

SKMB Boskovice z.s.: Zrza, Rachovina - Stanček, Honzek, Anotňů, Horáček, Kroupa, Komínek, Pazdera, Šlapanský, Buďa, Bláha, Karný, Provazník, Tesař, Veselý, Tůma
    HC Brumov-Bylnice: Tuček, Juříček - Špondr, Hlatký, Mokrejš, Gergela, Baroň, Bahula, Hlatký, Březík, Chromý, Vaněk, Lukáš, Machala, Gajdošík, Marcaník, Peterka, Pavlík, Dalecký, Bezouška, Satin
    Trenéři: Zavadil, Pažítka

Rozhodčí: Doležel - Nazad, Řehulka