Vítkovice – Liberec 5:4 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:5 (kon.) | Sparta – Zlín 0:4 (kon.)

59:58
    Ještě poslední vhazování před Pöpperlem.

59:35
    Tímto vyloučením asi definitivně padají naděje Sparty alespoň na čestný úspěch. Pykat odešel Marek Bartánus (SPA).

58:55
    Smoleňák se nedostal k dorážce. Sparta však zůstává v útočném pásmu.

57:59
    Poslední dvě minuty. Duba stále hájí čisté konto.

57:12
    Pöpperle raději podržel puk v lapačce.

56:30
    Střeleckou aktivitu však sparťanům nemůže nikdo upřít. Gulaši pálil za hranicí útočného pásma.

55:11
    Posledních pět minut dnešního zápasu. Sparta sice je v pásmu soupeře, zatím to však na zlínskou obranu nestačí. Duba kryje další střelu.

54:14
    Balaštík vyzkoušel Pöpperleho pozornost.

53:46
    Kůrka zkusil vypálit nad Dubovo rameno, zlínský gólman si však poradil.

52:59
    Na ledě to záčíná vřít. Své názory si v krátké pěstní rozmíšce vyměnili Karpov a Bořuta. Rozhodčí je za to oba poslal na trestnou lavici. Oba si navíc odsedí čtyři minuty.

52:41
    Duba překonán. Bohužel pro Spartu, sudí dávno před tím přerušili hru.

51:42
    Hanzlík zásobuje Dubu jedním projektilem za druhým. Nic to však nemění na faktu, že dvojnásobná přesilovka Sparty vyprchala a domácí se v ní nijak výrazněji neprosadili.

50:48
    Kapitán Balaštík vyrazil sám vstříc Pöpperlemu, nehledě na to, že Zlín hraje jen ve střech a dostal se až ke střele.

49:58
    Minutu a půl budou hrát sparťané pět proti třem. Na trestné Kubiš za vystřelení puku ven z hřiště.

49:37
    Petr Leška (ZLN) pyká na trestné za držení.

48:52
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tohle už začíná být jednostranná záležitost. Důras zůstal úplně volný před Pöpperlem a měl tak dost času nadvákrát dostat puk za sparťanskou jedničku.

48:29
    Výborný se ocitl těsně před Dubou, ten mu však kotouč vypíchl a znemožnil tak jakékoliv zakončení.

46:19
    Filip Čech se dostal před svého strážce, švihl hokejkou a trefil se přesně.

Petr Schwank

Branky a nahrávky: 15. Grof (Balaštík), 28. Balán (Řezníček), 47. Čech (Řezníček), 49. Důras (Galvas, Rachůnek)

HC Sparta Praha: Pöpperle - O'brien, Zacpálek, Gulaši, Hanzlík, Vykoukal, Philipp, Salcido, Macholda -Ton, Výborný, Treille - Bartánus, Broš, Hromas - Kůrka, Koreis, Kafka - Pacovský, Karpov, Smoleňák
    Berani Zlín: Duba - Lučka, Řezníček, Grof, Galvas, Linhart, Míka, Švrček, Bořuta - Köhler, Leška, Balaštík - Holík, Balán, Čech - Vlach, Ondráček, Kubiš - Sýkora, Rachůnek, Důras

Rozhodčí: Souček, Šindel - Jelínek, Pešek