Sokolov – Jablonec n/N 4:3 (po pr.) | Klášterec nO – Č. Lípa 4:2 (kon.) | Řisuty – Roudnice 4:0 (kon.)
Karviná (Baník) – Vsetín 7:2 (kon.) | Přerov – Opava 3:4 (po s.n.) | SHK Hodonín – Břeclav 5:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Prostějov 3:5 (kon.) | Lev Benešov – Nymburk 3:1 (kon.) | Uh. Hradiště – Uničov 8:4 (kon.)
Most – Děčín 6:1 (kon.) | Kobra – Klatovy 3:5 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 10:1 (kon.)
HK Baník Karviná
7:2 (4:1, 1:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 27.11.2010, 17:002. liga skupina Východ

Orli už od samého úvodu dvěma rychlými brankami začali diktovat tempo. Hosté v přesilovce sice snížili, ale domácí okamžitě odpověděli a ještě navýšili. Ve druhé třetině si Orlová ještě o branku polepšila a před poslední dvacetiminutovkou bylo téměř rozhodnuto. Poslední třetina už jen kosmeticky upravila skóre a Vsetín, který se příliš podřídil tomu, že jsou domácí favorité odjíždí s prázdnou. Z Plus Oil Arény se s vámi loučí Tomáš Salamon. (19:13:00)

60:00

59:49
    Plšek si však může připsat další vychytanou gólovku. Valchař je tím nešťastníkem.

59:15
    Zápas se dohrává v poklidném tempu.

58:21
    Vsetín vstřelil branku!
    Orlová teď po buly v útočném pásmu zaspala a RADEK HOLÍK toho okamžitě využil.

58:05
    Grygar sám před Plškem neuspěl.

57:55
    Orlová právě vstřelila branku!
    Kraft v úniku podražen Plškem. Ten při svém faulu ztratil přilbu a DANIEL KRAFTnakonec puk do branky dostrkal. Hosté protestují, ale branka platí.

Utkání sleduje 550 diváků a nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Patrik Flašar a Daniel Tesařík.

57:22
    Offside Orlové.

56:48
    Vsetín stále v pásmu, ale nestřílí. až teď přišla jedna nepřesná rána. Do toho, ale na led naskočil zpět Valchař a v rychlém protiútoku musel Plšek zasahovat. Vhazování po jeho pravici.

55:53
    Plšek má kotouč ve výstroji a sudí Kusý přerušuje hru.

55:45
    Orli vyhazují.

55:20
    Vsetín v pásmu, ale nedokáže vystřelit.

54:59
    Postavení mimo hru, ve kterém je hostující tým.

54:39
    Valchař vyloučen za držení protihráče.

54:20
    Hosté si svými nepřesnostmi sami přidělávají práci a Orli je celou dobu drží v jejich pásmu.

53:20
    Nepřesná střela Kapra.

52:45
    Ivan před brankou našel volného Luku a bylo neuvěřitelné, co Plšek opět předvedl.

52:27
    Hra přerušena. Puk mimo hrazení.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 2. Flašar (Ivan), 2. Holuša (Galgonek), 7. Flašar (Mikšan), 11. Valchař (Moravec, Grygar), 25. Moravec (Szapka, Valchař), 50. Luka (Ivan, Mikšan), 58. Kraft (Blatoň) - 7. Farda (Vaněk), 59. Holík (Sys)