Havlíčkův Brod – K. Vary 1:4 (kon.) | Znojmo – Litvínov 5:4 (po pr.) | Opava – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Třinec – Sparta 5:4 (kon.) | Jihlava – Plzeň 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 5:3 (kon.)
Vítkovice – Liberec 1:2 (po pr.) | Havířov – Slavia 1:3 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
5:4 (2:0, 1:4, 1:0 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Sobota 27.11.2010, 12:00DHL Extraliga juniorů

Znojmo přišlo o třetí bod ve druhém dějství, kdy po chybách Kacetla inkasovalo dvě branky, ale nakonec se domácím podařilo přeci jen vyhrát, když se v prodloužení prosadil David Bartoš. (14:12:52)

61:49

61:49
    Orli právě vstřelili branku!
    Je tomu tak! Jde se domů! Nejprve neuspěli od modré Pláněk s Pospíšilem, ale následně se ujal puku DAVID BARTOŠ a střelou pod víko rozhodl dnešní zápas. Asistence: Martin Pláněk, David Pospíšil.

61:22
    Litvínov jde do tří! Vyloučen Čejka (LIT) na dvě minuty za hákování. Bude tento moment rozhodující?

60:53
    Hlavní sudí zapískal, ukázal na posunutou branku, přijel čárový rozhodčí a vše opravil do správného stavu.

60:49
    Z hranice kruhu tvrdě pálil Bartoš.

60:01

Za pár minut bude následovat pětiminutové prodloužení. Znojmo přišlo zbytečně o tři body ve druhé třetině při přesilové hře, kdy po hrubých chybách Kacetla inkasovalo dvě branky.

60:00

59:53
    Ale zpátky k hokeji. Do konce zbývá pouhých sedm sekund. Puk v obranném pásmu hostů.

59:16
    Obešlo se to bez výraznějšího trestu (například deset ran bičem). Pan Kubičík pouze pravil: "Ještě jednou si to zkus..."

59:16
    Pláněk vypustil ze svých úst hlasitě jednu sprostou nadávku. Hlavní sudí si jej zavolal k sobě a domlouvá mu.

58:50
    Česnek z bezprostřední blízkosti před Brýlem přestřelil!

58:16
    Znojmo je v pěti.

58:09
    Havelka zasadil Kacetlovi puk střelou z hranice kruhu do klína.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Puk mimo ledovou plochu. Litvínovu se početní výhoda nedaří. Znojmo dobře brání. Vypadá to, že se bude prodlužovat.

57:11
    Kejdanova střela od modré těsně minula branku.

56:21
    Litvínovu začíná přesilová hra.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 4. Videlka (Trojan, Pláněk), 19. Jarůšek (Pospíšil), 33. Česnek, 50. Česnek (Videlka), 62. Bartoš (Pláněk, Pospíšil) - 26. Kafan, 26. Šrámek, 36. Čejka (Kafan, Eminger), 40. Jurčík (Šrámek)

HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Kuchař) - Hejl, Pospíšil, Pláněk, Novák, Tichý, Komínek, Latner, Opalek, Šaur, Česnek, Bartoš, Trojan, Podešva, Mikulášek, Skretič, Piskoř, Telesz, Kovalský, Videlka, Jarůšek.
    HC VERVA Litvínov: Nechvátal (od 19. Brýl) - Hora, Čejka, Račuk, Mackal, Eminger, Brettschneider, Smolka, Švarc, Šrámek, Havelka, Dittrich, Suchánek, Jurčík, Ejem, Kejdana, Kafan.

Rozhodčí: Kubičík - Klein, Skopal