K. Vary – Liberec 2:3 (kon.) | Třinec – Pardubice 3:0 (kon.) | Zlín – Slavia 3:1 (kon.)
Sparta – Kladno 6:3 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 2:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:3 (po s.n.)

59:05
    Jenáček vyváží kotouč. Litvínov se do útoku nežene.

58:55
    Pohl hákuje Lukeše, který se pokoušel vyjet a vystřelit a dostává 2 minuty. Navíc dostává 10 minut za příliš hlasitý protest.

58:28
    Ručinský má puk na holi v útočném pásmu, ale na zádech má Húževku.

58:10
    Lukeš vyhazuje o hrazení ven z hřiště.

58:05
    Malík nahazuje.

57:55
    Káňa natlačen do třetiny a ofsajd. Málek se nevrací.

57:44
    Trávníček tečuje puk ven z vlastního pásma.

57:20
    Ručinský pouze vyhazuje.

57:16
    Hosté hrají bez brankáře!

55:53
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté zužitkovali laxní přístup domácí obrany a proměňují přečíslení 3 na 1. Kubát s Fraňkem nedostali šanci při kombinaci Tomase, Hlinky a MICHALA HÚŽEVKY, který zakončoval do odkryté klece. Asistence: Roman Tomas, Michal Hlinka.

55:30
    Svačina s Húževkou si při úniku 2 na 1 dávali puk a přednost, až jim puk vyrazil padající obránce.

53:15
    Na ZS Ivana Hlinky vede domácí celek o tři branky a přesto se zdá, že se stadion vůbec nebaví. Příčinou může být nízká návštěva, nebo velmi dobrý defenzivní výkon domácích.

52:14
    Voráčkova bomba od modré trefuje Fraňkovu hůl.

50:25
    Barinka se protáhl po pravém křídle, ale opět neměl před brankou spoluhráče a tak nahazuje a jde střídat.

59:05
    Majdan nedojel rychlou přihrávku a je z toho zakázané uvolnění Litvínova.

48:18
    Trávníček našel mezi kruhy Černoška, ten měl spoustu času, ale přesto trefil jen střed branky a v ní stojícího Málka.

46:00
    Franěk zastavuje vyhození hostujícího celku za vlastní brankou. Domácí nikam nespěchají i v přesilovce.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 3. Jánský (Jenáček), 28. Jareš (Hübl V.), 35. Ručinský (Kubát) - 56. Húževka (Tomas;, Hlinka)

HC VERVA Litvínov: Franěk - Černošek, Gula, Jareš, L. Poživil, Kubát, Skuhrovec, Kousalík