DRACI PARS ŠUMPERK
7:1 (2:0, 5:0, 0:1)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Pátek 17.12.2010, 18:00Liga staršího dorostu

Šumperk nakonec vítězí zaslouženě 7:1. Břeclav začala hrát až ve 3.třetině a to už bylo pozdě. Pokud by jsme měli vyhodnotit nejlepšího hráče utkání, byl by ním rozohdně Michal Žalčík, který dnes 3 góly dal a u dvou asistoval. Ze šumperského zimního stadionu se s vámi loučí Martin Schwarz. (19:42:05)

60:00

59:42
    Už se jen dohrává v poklidu utkání a Šumperk má už jen pár vteřin na vsícení branky.

59:14
    Břeclav teď nenápadně vystřelila z ničeho nic na branku Draků.

58:59
    Kotouč vyhozen až k Řoutilově brance.

58:29
    Znovu musel zasahovat brankář hostí.

58:16
    Hra na ledě se postupem času uklidňuje. Hráči obou týmů tuší, že o utkání je již rozhodnuto.

57:10
    Vhazování před brankářem hostujícího týmu.

57:01
    Zápas už je nejspíše rozhodnut. Maximálně se jen kosmeticky upraví skóre.

56:30
    Teď drží puk Josef Michálek po krásném zákroku lapačkou.

56:17
    Draci už nemají tolik přílěžitostí k brance, jako v předchozích dvou třetinách.

55:38
    Tentokrát má zákrok zase Řouril, který ale zatím nemá problém chytat.

55:02
    Postupně se začalo hrát ze strany na stranu. Převahu má však stále domácí tým.

54:18
    Břeclav opět tvrdne ve vlastním pásmu a pouze brání.

53:23
    Petr Gewiese po chybě v rozherávce Břeclavi udělal peklo před Michálkem.

52:06
    Hosté se začínají herně vyrovnávat Šumperku. Jediné co jim nevychází, je koncovka.

51:31
    Poměrně pomalou akci hostů zastavuje ofsajd.

51:07
    Břeclav začala pomalu ale jistě útočit na branku Šumeprka.

50:00
    Při útočné chuti nyní Pavel Feledík. Jeho jestřábí kroužení střelou na branku nekončí.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 3. Žalčík (Gewiese), 14. Žalčík (Gewiese), 24. Kastner (Žalčík), 27. Kovář (Žalčík), 29. Žalčík, 37. Langr (Chytil), 40. Chytil (Navrátil) - 49. Ondrušík

DRACI PARS ŠUMPERK: Řoutil (Hoffman) - Navrátil, Gewiese, Vepřek, Nemeškal, Feledík, Kastner, Žalčík, Langr, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Kovář, Maška, Řehák, Nevrlý
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Michálek (Nosek) - Čapek, Nespor, Papp, Polák, Sedláček, Sítek, Strapina, Hoos, Vaculík, Drobilič, Ondrušík

Rozhodčí: Přikryl, Novotný