Vítkovice – Pardubice 2:5 (kon.) | K. Vary – Chomutov 4:2 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 4:2 (kon.)
Sparta – Liberec 4:1 (kon.) | Opava – Jihlava 1:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 4:5 (po s.n.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ HYKA vstřelil jako jediný branku v samostatných nájezdech, a zajistil svému týmu výhru 4:5.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

60:00

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:59
    Je vyrovnáno! Klíčový gól pro Boleslav vsítil ONDŘEJ MATĚJČEK. Asistenci si připisuje Belay.

56:31
    Kontaktní branku mladoboleslavských vstřelil JAN CHALOUPKA. Asistence: Matějček, Hyka.

52:01
    Vyloučen Vojtěch Mozík (MBL) - dvě minuty za hákování.

50:41
    TOMÁŠ HYKA svou střelou těsně nad Dlouhého beton snižuje na 4:2. Asistoval mu Poláček.

46:15
    Slavia právě vstřelila branku!
    A máme tu hat trick. GEORG MAVROJANIDIS svou třetí brankou v zápase zvyšuje náskok Slavie na 4:1, asistoval mu Müller.

40:01

40:00

39:51
    Vyloučeni hráči : Tomáš Poláček (MBL) dvě + dvě minuty za hrubost a Jan Müller (SLA) - dvě + dvě minuty za hrubost

35:27
    Třetí branku Slavie v krátkém časovém úseku přidává JAN MÜLLER. Asistence: Suchánek, Kejdana.

34:42
    Krásnou kombinaci předvedla dvojice Lukáš Žejdl - GEORG MAVROJANIDIS. Druhý jmenovaný posílá domácí do vedení 2:1.

32:37
    GEORG MAVROJANIDIS krásnou střelou z dálky vyrovnává utkání na 1:1. Asistenci si připsal Okuliar.

30:29
    Chaloupka je zpět na ledě, Boleslav je kompletní.

Martin Smotlacha

Branky a nahrávky: 33. Mavrojandis, 35. Mavrojanidis (Žejdl), 36. Müller (Suchánek, Kejdana), 47. Mavrojandis (Müller) - 23. Lenc (Belay), 51. Hyka (Poláček), 57. Chaloupka (Matějček , Hyka), 58. Matějček (Belay), 65. Hyka