Řisuty – Č. Lípa 6:4 (kon.) | Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:4 (po pr.)
Lev Benešov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Břeclav – Uničov 11:0 (kon.) | Karviná (Baník) – Šumperk 5:3 (kon.)
Přerov – Uh. Hradiště 8:4 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 2:3 (po s.n.) | Most – Klatovy 7:1 (kon.)
Kobra – Roudnice 1:4 (kon.) | Nový Jičín – Havířov 6:2 (kon.)

59:18
    V poslední minutě třetí třetiny se ještě bude vyloučovat. Pochylý (UUH) dostal trest 2 + 10 minut za vražení zezadu. A přerovští fanoušci si ještě přejí vidět gól.

57:44
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak ještě osmý gól a krásná akce MARKA KUNDRÁTKA! Ten si zamíchal s kotoučem, ukázkově přešel přes obránce a nekompromisně nad Šteflovu vyrážečku zakončil. Asistence: Peter Novajovský.

57:15
    Mikeš u mantinelu dohrál souboj s Osinou a přerovský zadák nyní s bolestivou grimasou opouští ledovou plochu.

55:15
    A znovu Andrýsek. Hned po buly Tihláře provětral ostrou střelou.

55:07
    Andrýsek zkoušel střílet, ale zblokovaný puk vyletěl až ke stropu haly.

54:34
    Zakázané uvolnění Uherského Hradiště.

52:41
    MARTIN KOTÁSEK zkompletoval v dnešním utkání hattrick! Proti jeho střele z kruhu neměl Štefl šanci zasáhnout. Asistence: Pavel Hanák.

51:50
    Strkanici před brankou Uherského Hradiště řeší rozhodčí oboustranným vyloučením. Ferenc (PRE) i Jakub Rapant (UUH) menší trest za hrubost.

51:11
    Zubři si nyní v útočném pásmu vytvořili pěkný zámek. Kotásek ostrou ránou řádně vyprášil Šteflovy betony.

50:20
    Od modré čáry střílel Faltýnek a jeho pokus byl tečován. Puk málem skončil za zády brankáře Štefla posedmé.

49:58
    Přerov bude hrát přesilovku. Za napadení je potrestán Vodák (UUH).

47:29
    Pala krásně našel za obranou soupeře najetého Ditricha! Zkušený útočník ale v souboji se Šteflem neuspěl, puk poslal těsně vedle.

46:06
    Sprušil jedovatou střelou vyzkoušel Šteflovu pozornost. Blízko k dorážce měl Sedlák, ale k puku se nakonec už nedostal.

43:27
    Přerov znovu svému soupeři odskakuje na dvougólový rozdíl! Po další pěkné souhře druhého útoku se trefil PAVEL HANÁK. Asistence: Vladimír Kočara, Martin Kotásek.

43:15
    Střela Mikeše skončila v Tihlářově lapačce. Vhazovat se bude v útočném pásmu Uherského Hradiště.

41:36
    Sprušil našel v útočném pásmu pěknou přihrávkou Palička, který však kotouč nakonec nedokázal zpracovat.

40:01

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 5. Hanák (Kočara), 17. Kotásek (Hanák, Kočara), 22. Kočara (Kotásek, Hanák), 31. Kolář (Sedlák, Pala), 32. Kotásek (Faltýnek, Pala), 44. Hanák (Kočara, Kotásek), 53. Kotásek (Hanák), 58. Kundrátek (Novajovský) - 12. Knebl (Sakrajda), 13. Antonovič (Vodák), 20. Sakrajda (Sladký), 37. Mikeš (Sakrajda, Sladký)

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Pala, Faltýnek, Ferenc, Osina, Vlček, Novajovský, Pírek, Sklenář - Kolář, Sedlák, Ditrich, Kočara, Hanák, Kotásek, Sprušil, Kundrátek , Palička, Dočkal, Vaněk
    HC Uherské Hradiště: Štefl (Oharek) - Stašek, J. Rapant, Pšeja, Matula, Sladký, Knebl, Mikeš, Andrýsek, Sakrajda, Antonovič, Karpíšek, Kotačka, M. Rapant, Schuster, Pochylý, Kundera, Šudoma, Vodák

Rozhodčí: Dědek - Šimčík, P. Dučák