Řisuty – Č. Lípa 6:4 (kon.) | Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:4 (po pr.)
Lev Benešov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Břeclav – Uničov 11:0 (kon.) | Karviná (Baník) – Šumperk 5:3 (kon.)
Přerov – Uh. Hradiště 8:4 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 2:3 (po s.n.) | Most – Klatovy 7:1 (kon.)
Kobra – Roudnice 1:4 (kon.) | Nový Jičín – Havířov 6:2 (kon.)
HC Most
7:1 (3:0, 3:1, 1:0)
HC Klatovy
Sobota 08.01.2011, 17:302. liga skupina Západ

Domácí dnes naprosto jednoznačně přehráli Klatovy, jejich pozice na 2. místě se zdá být už neotřesitelná, Kaltovy budou muset ještě hodně bojovat o čtyřku. (19:58:34)

60:00

59:56
    Hned po rozehrání pálil od modré Kuncl.

59:53
    Tak ještě jeden trest, tentokráte pro hostujícího gólmana Sedláčka za podražení.

59:14
    Domácí nedokázali vyhodit, do dobrých šancí se dostali Vondryska a po něm i Kocman.

58:37
    Mainer slabou střelou trefuje Brzobohatého lapačku.

58:13
    Další trest, na řadě jsou domácí - Panuška (hákování).

57:56

57:10
    Hosté vyhazují.

56:40
    Ani domácí se za dalším gólem neženou.

35:56
    Pro změnu trest pro hosty - Kašpar za krosček 2 minuty.

55:33

54:40
    Klatovská přesilovka postrádá jakýkoli nápad.

53:33
    Trest pro domácí - Havlůj za držení hole.

52:48
    Most právě vstřelil branku!
    Domácí se rycle prosazují. Bíza poslal křižný pas brankovištěm na zcela volného PETRA HRUŠKU, který pohodlně do prázdné zvyšuje na 7:1. Asistence: Jan Bíza, Michael Šulc.

51:46
    Po faulu na Salače je vyloučen Fiala (+ 10 minut nesp. chování) za sekání a zároveň Kocman za držení. Most 2 minuty 5 na 3.

50:58
    Vondrysku zastavuje pískaný ofsajd.

50:34
    Icing Most.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 4. Tauš, 13. Tauš (Salač, Kuncl), 18. Kuncl (Tauš, Divíšek), 23. Salač (Divíšek, Tauš), 27. Setikovský (Šafařík), 37. Kuncl (Salač, Divíšek), 53. Hruška (Bíza, Šulc) - 25. Fiala (Špaček)

HC Most: Brzobohatý (Melichar) - Martinec, Müller, Havlůj, Kuncl, Šulc, Panuška, Brožovský - Salač, Divíšek, Tauš - Nedrda, Prorok, Šafařík - Hruška, Setikovský, Bíza
    HC Klatovy: Jež (Sedláček) - Fiala, Zeman, Mainer, Kašpar, Plánička, Mrázek, Černý, Bastl - Kajer, Vondryska, Špaček - Horejš, Maxa, Steiner - Švík, Hobl, Kocman - Pavlis, Čuban

Rozhodčí: Vláčil - Andrejsek, Chochola