Jihlava – Plzeň 0:2 (kon.) | Olomouc – Havířov 9:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 6:3 (kon.)
Chomutov – Kometa Brno 5:4 (po s.n.) | Kladno – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Litvínov – Liberec 1:0 (kon.)
Opava – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Zlín – Třinec 5:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 2:7 (kon.)

Chomutov právě vstřelil branku!
    PTÁČNÍK dává a rozhoduje o výhře chomutova.

64:02
    Duferk se dostal k zakončení, ale jen o kousek netrefil Matouškovubranku.

61:19
    Chomutovští se do prodloužení pustili aktivně. Snaží se protlačit až před branku, ale brněnští beci jsou neúprosní.

60:01

60:00

59:38
    Oddechový čas pro domácí.

59:03
    Chomutov se nacpal na soupeřovu útočnou třetinu a snaží se zápas rozhodnou v řádné hrací době. Bohužel se nedostávají k pořádnému zakončení.

55:20
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa se drala do zakončení. Po sérii přihrávek, kdy stály před Matouškovou brankou tři hráčí Komety, zakončoval střelou JANKOVIČ. Asistence: Káňa, Popolanský

54:31
    Křivohlávek z blízka nastřelil chomutovského brankáře Matouška. Vzápětí to samé zopakoval Dufek.

52:28
    Káňa vystřelil na brankáře Matouška ten střelu kryl, ale musel vyjet z branky a do prazdné brány dorážel POPOLANSKÝ. Asistence: Káňa

Jan Řápek

Branky a nahrávky: 6. Kůs, 7. Ptáčník, 22. Hanták, 37. Pinka (Bartejs, Mála), 65. Ptáčník - 26. Křivohlávek (Jankovič, Bilčík), 43. Dlapa (Boček), 53. Popolanský (Káňa ), 56. Jankovič (Káňa, Popolanský)

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Žižka, Pinka, Rutta, Korim, Bartej - Mála, Csanyi, Mužík, Heindl, Kučera, Hanták, Klouček, Hrabák, Pesjak, Ptáčník, Kůs
    HC Kometa Brno: Barus - Štindl, Dufek, Koukal, Dlapa, Krejčiřík, Bilčík - Dujsík, Hnilička, Juráň, Křivohlávek, Jurák, Horehleď, Jankovič, Šafránek, Popolanský, Boček, Pospíšil, Káňa

Rozhodčí: Svoboda - Sentenský, Belko