Třinec – Liberec 5:0 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 1:4 (kon.)
Sparta – Motor ČB 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:4 (kon.) | Kladno – Slavia 3:4 (po s.n.)
Litvínov – K. Vary 2:3 (kon.)
HC VERVA Litvínov
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 06.02.2011, 18:10 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

Dnešní utkání sledovalo 5 538 diváků. (20:44:52)

Karlovy Vary na Litvínov v letošním ročníku prostě umí. Nad severočeským celkem dokázali vyhrát již počtvrté v této sezoně, i přestože se jako první ujala vedení Benzina. Litvínovští poprvé pod vedením trenéra Kýhose nebodovali. Nejlepšími hráči byli vyhlášení Viktor Hübl (LIT) a Jakub Čutta (KVA). Opět někdy napočtenou, třeba ze Zimního stadionu Ivana Hlinky. Po reprezentační pauze sehrají Litvínovští další domácí zápas 18. 2. 2011, v rámci 51. kola s Bílými Tygry z Liberce.

60:00

59:45
    Volke je na střídačce!

59:20
    Karlovy Vary mají puk pod kontrolou. Vhazování v jejich útočném pásmu.

58:45
    V. Hübl jel nejprve sám na bránu. Poté do něj vlétl tělem Zaťovič a následná oplátka Hübla (LIT) byla odpískána na 2 minuty za sekání. Pro domácí to bude hodně komplikované.

57:42
    Někdejší Chemopetrol má ještě něco málo přes dvě minuty na vyrovnání. Útok Severočechů zakládá Skuhrovec.

55:53
    Jako kdybych to zakřikl. Mensatorovi pomohla při jedné ze střel tyčka! Velkou smůlu měl i Černošek.

55:40
    Karlovy Vary vyhazují, Litvínov se nedostává ke střele a nevyvíjí potřebný tlak.

54:38
    Mensator dobře zasáhl proti Karlu Kubátovi, který si udělal výlet na hostujícího maskovaného muže.

54:10
    Přísné vyloučení Zaťoviče (KVA) za hákování - 2 minuty. Litvínov má k dispozici pátou početní výhodu v dnešním utkání.

53:45
    Lukeš měl napřaženo, zakončení mu překazil Sailer, který jednoznačně přečetl jejich souhru a vyhazuje na zakázané uvolnění. Střely na branku: 32:21.

52:50
    Severočechům dnes přesilovky nevycházejí, a to je i jeden z důvodů, proč momentálně prohrávají rozdílem jediné branky. Momentálně jsou u puku Karlovy Vary, žádnou vážnější akci si zatím ale nevypracovaly. Icing domácích.

51:38

51:16
    Ofsajd Benziny.

51:00
    Litvínovu se nedaří usadit se v pásmu.

49:56
    Hosté se ve třech ubránili, nyní následuje klasická přesilovka domácích.

49:38
    Skladaný (KVA) vyloučen na 2 minuty za podražení. Litvínov bude hrát 18 sekund dlouhou dvojnásobnou přesilovku.

48:50
    Jenáček promáchl v prostoru mezi kruhy po přihrávce od Jánského.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 2. Kubinčák (Hübl), 34. Švarný - 6. Dej (Skladaný), 22. Skuhravý (Kumstát), 38. Zaťovič (Pech)

HC VERVA Litvínov: Volke - Černošek, Kubát, Gula, Švarný, Jareš, Skuhrovec - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Černý, Kracík, Jenáček - Jánský, Vopat, Trávníček - Majdan, Bojer, Gerhát.
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Nosek, Čutta, Dobroň, Gřegořek, Sloboda, Kokko, M. Rohan, Prošek - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Sailer, Pech, Zaťovič - Skladaný, T. Klíma, Dej - Vachovec, Zucker, Kuběna.

Rozhodčí: Hrubý, Šindler - Kalivoda, Bádal.