Třebíč – Tábor 5:3 (kon.) | Znojmo – Hr. Králové 3:2 (po s.n.) | Jihlava – Olomouc 4:2 (kon.)
Chomutov – Havlíčkův Brod 3:2 (po pr.) | Písek – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Kadaň – Chrudim 5:1 (kon.)
Vrchlabí – Litoměřice 3:4 (po pr.) | Ústí n/L – Beroun 3:2 (po s.n.)

Kadaň právě vstřelila branku!
    Střelou od vlastní branky zakončuje letošní sezonu VÁCLAV EISELT. Asistene: Tomáš Schmidt.

59:14
    Hosté opět bez gólmana

59:00
    Hrajse poslední minuta třetí třetiny a pro domácí to je s největší pravděpodobností poslední minuta sezóny

58:19
    PETR STOKLASA dovezl kotouč do prázdné branky. Asistence: Jiří Charousek, Václav Eiselt.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Hosté hrají bez gólmana.

37:33
    Drtina si vybruslil před Závorku, ale zakončil jen do betonů domácího gólmana.

57:00
    Sledujeme přehazovanou z pásma do pásma.

56:18
    Domácí se snaží ještě tvořit hru, ale tempo pomalu upadá.

54:48
    Nahození Tona z úhlu nachazí Landsman v lapačce.

54:21
    Osamocený TOMÁŠ ROHAN propálil z mezikruží Landsmana. Asistence: Ladislav Boušek.

53:46
    Eiselt zkoušel střelu mezi betony, ale netrefil přesně.

53:46
    Bylo nařízeno trestné střílení proti celku hostí za faul na Eiselta.

51:53
    Hostující hráč bez helmy zasáhl do hry, ale hlavní sudí evidentně nečetl nová pravidla.

51:09
    Hostující celek si vyžádal oddechový čas.

50:30
    Domácí hrají v plném počtu.

50:00
    Hosté rozehráli parádní kolotoč, ale finálová přihrávka končí na hokejce domácího hráče.

49:08
    Nepřesná rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním.
    Branky a nahrávky: 17. Brňák (Schmidt, Mikšovic), 42. Charousek (Ton, Schmidt), 55. Rohan (Boušek), 59. Stoklasa (Charousek, Eiselt), 60. Eiselt (Schmidt.) - 15. Jaroměřský

Sportovní klub Kadaň: Závorka - Schmidt, Trefný, Szakal, Brňák, Hlubuček, Mazanec, Přindiš, Zmeškal - Eiselt, Mikšovic, Stoklasa - Rohan, Boušek, Charousek - Ton, Klíma, Fiala - freiberg, Stehlík, Bursík.
    HC Chrudim: Landsman - Zdráhal, Mocek, Toužimský, Jaroměřský, Žák, Drtina, Goiš - Šeda, Král, Fořt - Buchtele, Semorád, Tsyganov - Sýkora, Kaut, Klejna.

Rozhodčí: Svoboda - Brejcha, Suchánek