Třebíč – Tábor 5:3 (kon.) | Znojmo – Hr. Králové 3:2 (po s.n.) | Jihlava – Olomouc 4:2 (kon.)
Chomutov – Havlíčkův Brod 3:2 (po pr.) | Písek – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Kadaň – Chrudim 5:1 (kon.)
Vrchlabí – Litoměřice 3:4 (po pr.) | Ústí n/L – Beroun 3:2 (po s.n.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Olomouc
Pondělí 07.02.2011, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

Jihlava zaslouženě porazila Olomouc 4:2 a pojistila si 3. místo prvoligové tabulky. Utkání sledovalo 2652 diváků.

60:00

59:59
    Dukla právě vstřelila branku!
    Do prázdné branky uzavírá stav utkání DANIEL HODEK.

59:30
    Hosté v 6, Žigárdy na střídačce.

59:00
    Kotouč je zašlápnutý v rohu za jihlavskou brankou.

58:27
    Jihlava s kotoučem před Žigárdym.

57:15
    Hráči ve žlutém chytře drží puk a nedovolují soupeři se dostat do hry.

56:12
    Jihlavští drží kotouč daleko od Řehoře.

54:43
    Hosté se snaží vypracovat větší tlak, zatím však marně.

53:08
    Tečovanou střelu Haase Řehoř ukryl v lapačce. Budou to ještě těžké chvíle pro domácí.

52:45
    Olomouckým se nedaří usadit před Řehořem a pokusit se o vyrovnání.

51:33
    Nepřesná přihrávka hostí až na zakázané uvolnění.

50:15
    Jihlava mohla svoje vedení pojistit. Čachotský svůj pokus o blafák trefil jen mimo branku.

50:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Řehoře trefil kotouč do masky, rozhodčí nepřerušil a dorážející PETR KOLOUCH měl před sebou úplně prázdnou branku. Bez asistence.

47:58
    Současně jsou potrestáni Robin Staněk (OLO) - 2 minuty - vražení na hrazení. Ondřej Posmyk (JIH) - 2 minuty - podražení.

47:47
    Padělek se před tři protihráče prokličkoval k zakončení, puk však skončil u pozorného Žigárdyho.

46:45
    Hraje se převážně ve středním pásmu. Jihlava přitvrdila a nepouští hosty do útoku.

44:55
    Hosté si nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 12. Bezděk (Zelený, Padělek), 19. Hodek (Bakus), 22. Jeslínek, 60. Hodek (Dobrovolný) - 26. Polodna (Černý), 50. Kolouch

HC Dukla Jihlava: Řehoř (Rittich) - Ficenc, Suchý, Dobrovolný, Jaroš, Kaláb, Zelený, Posmyk - Hodek, Bakus, Čachotský - Jeslínek, Zeman, Kucsera - Sojčík, Padělek, Bezděk - Škumát, Maliník, Krupka
    HC Olomouc: Žigárdy (Kůdela) - Koma, Ondrušek, Nedbálek, Lhotský, Mikel, Staněk, Tesařík, Vyrůbalík - Lehečka, Ministr, Pekr - Kucharczyk, Domin, Haluza - Polodna, Šedivý, Černý - Kolouch, Brančík, Haas

Rozhodčí: Pavlovič - Klein, Skopal