Olomouc – Kladno 6:8 (kon.) | Kometa Brno – Opava 5:4 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:1 (kon.)
Slavia – Znojmo 3:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 1:0 (po s.n.) | Chomutov – Motor ČB 4:1 (kon.)
Třinec – Sparta 6:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
HC Klatovy
7:2 (5:0, 0:1, 2:1)
HC Baník Sokolov
Sobota 19.02.2011, 18:00 • Zimní stadion Klatovy • Play-off 2. ligy, skupina Západ

Mužstvo Klatov vychází znovu ze šaten a přichází na děkovačku. (13:47:01)

60:00

58:36
    Na dvě minuty za hrubost si jde sednout Kukla který dostává trest ve hře za extrémní nadávky vůči hlavnímu rozhodčímu.

58:49
    Klatovy právě vstřelily branku!

MAINER dělovkou od modré upravuje výsledek na 7:2. Na klatovském zimním stadionu se slaví postup! Asistence: Kocman

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42

57:20
    Domácí se osvobozují.

57:03
    Tomsova střela končí v ochráné síti.

57:00
    Domácí fanušci už začínají slavit postup do dalšího kola.

55:51
    Vondryska neproměnuje.

55:51
    Štelmach podkopl v nájezdu Vondrysku a je nařízeno trestné střílení.

55:42
    Za vysokou hokejku jde pykat Špaček.

54:35
    Na dvě minuty za krosček si jde sednout Diblík.

54:35

54:05
    Vzájemné vyloučení na straně hostů Topinka na dvě plus dvě minuty za vysoku hokejku a hrubost na straně domácích Kepl na dvě plus dvě minuty za sekání a hrubost.

53:53
    Maxa právě vyšel už slečen v civilu z kabiny a mává naplněnejm ochozům klatovského stadionu.

52:50
    Zakázané uvolnění domácích.

52:22
    Hosté jsou v rozehrávce bezzubý a neví si s pečlivou domácí obranou rady.

Dominik Podaný

Jiří Mužík

Branky a nahrávky: 8. Kajer (Steiner), 11. Švík (Kajer, Steiner), 12. Kepl (Kocman, Hobl), 12. Špaček (Zeman), 12. Čuban (Kocman), 49. Kajer, 59. Mainer (Kocman) - 31. Topinka (Mareček, Soukup), 44. Soukup

HC Klatovy: Sedláček (Šproch) - Fiala, Růžička, Sullmann, Špiler, Kašpar, Mainer, Zeman, Hucl, Vondryska, Kajer, Maxa, Špaček, Steiner, Kepl, Petruška, Švík, Hobl, Kocman, Pavlis, Čuban. Trenér:Mužík
    HC Baník Sokolov: Štelmach (Nový) - Kořínek, Hauer, Formánek, Toms, Říha, Mudra, Diblík, Soukup, Kašpar, Kukla, Topinka, Sopr, Dobřemysl, Račanský, Nový, Mareček, Jakubal, Záhora. Trenér:Michna

Rozhodčí: Würtherle - Frodl, Špůr