Kometa Brno – Slavia 1:5 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Vítkovice – Třinec 5:4 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 3:5 (kon.) | K. Vary – Sparta 1:2 (kon.)
Liberec – Motor ČB 5:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Berani Zlín
Neděle 20.02.2011, 18:10 • ČEZ Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

Bojovné utkání nakonec urvala Plzeň. Po aktivní první třetině jsme viděli ve druhé části přehlídku trestů. Třetí třetinu Plzeň již především bránila výsledek a uhájila těsné skóre 1:0. (20:38:20)

Plzeňský stadion bouří. Pro udržení osmé příčky dnešní výhra ale Plzni k udržení osmé příčky nepomůže.
    Kladno - Litvínov 3:5...konec utkání.

60:00

Liberec - Č.Budějovice 5:2 ...konec utkání.

59:46
    Oddechový čas pro hosty.

59:46
    Rachůnkova střela se odrazila od Leškovi brusle mimo bránu. Icing Plzně následuje.