Poprad – HC Slovan 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 2:3 (kon.) | Skalica – Žilina 6:1 (3.tř)
Trenčín – Nitra 1:2 (po s.n.) | Martin – Zvolen 3:2 (kon.)
HK VITAR Martin
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
HKM Zvolen
sk Neděle 20.02.2011, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

Rozlúčka so sezónou aj na domácej tribúne. Martin si v poslednom zápase poradil so Zvolenom 3:2. (18:58:48)

60:00

59:59
    Zvolen si udržal pásmo, nedokázal však už v závere vystreliť. Domáci sa preto so sezónou lúčia víťazstvom.

59:50
    Oddychový čas hostí. Zvolen si berie desať sekúnd pred koncom tretej tretiny oddychový čas.

59:11
    Zvolen dal gól!
    V záverečnej minúte sa Zvolenu predsa len podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu. Kovářova prihrávka na kruh, kde bol Baláž a ten strieľa druhý zvolenský gól. Asistencie Lukáš Jurík a Kovář.

58:39
    Veľmi nepresná prihrávka od Lukáša Juríka. Puk skončil pri hosťujúcej striedačke.

57:48
    Opäť Zuzin. Pálil z ľavej strany a Dzubina musel zasahovať.

56:47
    Markovič s Themárom podnikli rýchly protiútok. V závere tretiny by sa chcel domáci tím ešte rozlúčiť so sezónou gólom.

55:36
    Zuzin sa cez trojicu protihráčov nepredral. Oba tímy už ale stretnutie len dohrávajú a o víťazovi je už takpovediac rozhodnuté.

54:56
    Otčenáš v oslabení korčuľoval za pukom pri ktorom ale bude skôr Dzubina. Ten okamžite vracia puk do stredného pásma.

53:55
    Vylúčenie na strane Zvolena. Bokroš dostáva dve minúty za podrazenie.

52:31
    Žŕdka nám zvoní aj na opačnej strane. Pričinil sa o to Pucher so Zuzinom.

51:43
    Po Themárovej strele zvoní žŕdka Kuraliho bránky. Domáci opäť ukázali ako im to dnes ide smerom dopredu.

50:57
    Nátneho pokus z ľavej strany. Vzápätí si Nátny vybral na prihrávku Učníka, ktorý strieľal pod Kuraliho.

50:32
    Prerušená hra pre prihrávku rukou. Vhadzovanie v strednom pásme.

49:49
    Pridlhá prihrávka na Zelisku. Puk končí v rohu klziska a domáci sa ho snažia dostať pred bránku.

49:01
    Markovič zostrelený vlastným spoluhráčom po tom ako jeden z hráčov Martina pálil na Kuraliho. Zvolen sa naďalej viac bráni ako útočí.

48:19
    Lukáš Jurík osamotený v strednom pásme. Vrátil preto puk dozadu.

47:45
    Pucher s Leskovjanským podnikli protiútok smerom k Dzubinovej bránke. Domáci stihli včas zasiahnuť a puk súperovi odobrať.