Most – Klášterec nO 4:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
HC Slavia Praha
Sobota 05.03.2011, 18:30 • Tipsport arena • Generali play off Tipsport extraligy

První bod v této čtvrtfinálové sérii získávají hostující hráči, kteří dokázali v poslední třetině otočit stav zápasu. Z města pod Ještědem přeji hezký zbytek večera. (21:13:20)

60:00

59:42
    Liberec ve středním pásmu.

59:29
    Slávisté vyhodili puk z hřiště, ale s tečí. Vylučovat se nebude, i když by si to domácí hráči jistě přáli.

59:20
    Puk ve středním pásmu.

59:16
    Kudrna na brankovišti vrazil do Kopřivy a hra je přerušena. Vylučovat se nebude.

59:15
    Nedvědův pokus těsně vedle.

59:00
    Běží poslední minuta.

58:59
    Po Hunkesově nahození od modré drží puk Kopřiva.

58:54
    Kadlec netrefuje přes celé hřiště prázdnou branku - icing.

58:46
    Puk v obranné třetině hostů.

58:25
    Liberec bez brankáře!

58:17
    Liberec se snaží usadit v útočném pásmu.

57:51
    Liberec si bere oddechový čas!

57:51
    Tygrům zbývají už necelé tři minuty, aby utkání dovedli aspoň do prodloužení.

57:30
    Derner napřáhl až ke stropu a jeho pokus těsně míjí hostující klec.

57:02
    Ofsajd Tygrů.

56:25
    Slavia právě vstřelila branku!
    Puk byl jednoznačně za čárou. Rozhodčí už jen zkoumal, jestli někdo nekopl do puku. Autorem branky byl označen LUKÁŠ ENDÁL, který se natlačil do Pince a dává Slávii velice důležité vedení v závěru. Bez asistence. 4:5.

56:25
    Rozhodčí stále volá videorozhodčímu. Situace asi není tak jasná.

Petr Schultz

Branky a nahrávky: 12. Hořava (Čakajík, Vak), 17. Klimenta (Urban), 30. Bartovič (Derner), 38. Nedvěd (Kudrna, Čakajík) - 11. Třetina (Svoboda), 22. Sklenář (Vondrka, Pospíšil T.), 39. Vondrka (Vašíček), 53. Svoboda (Roth), 57. Endál

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Hunkes, Moravec, Trončinský, Derner, Pavlů, Holub - Dušek, Víšek, Špaček, Klimenta, Kudrna, Hořava, Ondřej, Podkonický, Urban, Bartovič, Vantuch, Vak, Nedvěd.
    HC Slavia Praha: Kopřiva (Furch) - Žižka, Kadlec, Kuboš, Roth, Vašíček, Kolařík - Tomica, Svoboda, Vondrka, Jelínek, Jaškin, Pospíšil, Hertl, Krenželok, Krejčík, Micka, Doležal, Endál, Třetina, Sklenář.

Rozhodčí: Hribik, Hradil - Barvíř, Blümel.