Havlíčkův Brod – Kladno 1:5 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:7 (kon.) | Havířov – Olomouc 1:7 (kon.)
Kometa Brno – Chomutov 2:1 (kon.) | Zlín – Znojmo 2:5 (kon.) | Liberec – K. Vary 5:4 (po pr.)
Sparta – Slavia 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Opava 4:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:2 (kon.)
HC Sparta Praha
7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
HC Slavia Praha
Sobota 05.03.2011, 16:15DHL Extraliga juniorů

Sparta si tříbodovým vítězstvím zajistila celkové prvenství. Ve čtvrtfinále se střetne s osmým týmem tabulky. (18:39:01)

60:00

59:15
    Švaříček je zpět.

58:15
    Suchánek (SLA) byl blízko snížení, Sedláčkovi jeho střela vypadla a puk se kutálel těsně vedle odkryté klece.

57:15
    Slavia si zahraje přesilovku, Švaříček zahákoval Hellara.

55:55
    Antončík (SPA) v šanci, Dlouhý si ho pohlídal.

54:40
    Hra se odehrává ve středním pásmu, ani jeden tým se nežene do útoku.

52:50
    Slavia se vůbec nemůže dostat do útočného pásma.

51:11
    Domácí Antončík vyloučen za sekání.

49:48
    Sparta právě vstřelila branku!
    Další přesilovkový gól dává Lukáš DRVOTA, který zachytil vyhození bránící čtveřice. Asistence: Eis, Přibyl.

48:50
    Sparťané točí hosty v jejich obranném pásmu, ale nedaří se jim dostat puk do branky.

47:59
    Vyloučen hostující Žejdl za sekání. Domácí si zahrají půl minuty v pěti proti třem.

47:15
    Pacovský (SPA) netrefil dobrou přihrávku do kruhu.

46:26
    Vyloučen Klhůfek (SLA) na 2 minuty za sekání a na 5 do konce utkání za hrubost. Ze Sparty vyloučen na 5 minut plus do konce utkání Kolář za hrubost.

46:26
    Utkání okořenil pěstní souboj Klhůfka (SLA) a Koláře (SPA). Hostující hráč stáhl Koláře na zem jako první.

45:50
    Veselý viděl na útočné modré čáře dobře postaveného Eise, který ale nebyl rychlejší než hostující obránce.

44:03
    Kučera (SPA) se prosmýkl mezi dvěma obránci a zkoušel prostrčit puk mezi Dlouhého betony. Hostující brankář tentokrát odolal.

42:36
    Šestou branku domácích si připsal Daniel PŘIBYL, který blafákem překonal Dlouhého. Asistence: Kolář, Forman.

40:31
    Rubeš (SPA) se prokličkoval slávistickou obranou, ale nezvládl pořádně vystřelit.

Tereza Velikovská

Branky a nahrávky: 13. Eis (Kniazev), 18. Rubeš (Sobotka), 33. Forman (Tůma), 39. Veselý (Rubeš), 40. Forman (Kučera, Antončík), 43. Přibyl (Kolář, Forman), 50. Drvota (Eis, Přibyl) - 13. Mavrojanidis (Žejdl, Hellar)

HC Sparta Praha: Sedláček (Kocián) - Sobotka, Švaříček, Veselý, Kolář, Drvota, Žovinec, Kniazev, Forman, Přibyl, Kučera, Antončík, Tůma, Rubeš, Eis, Pacovský, Sovík, Dvořák.
    HC Slavia Praha: Dlouhý (Meravý) - Příhoda, Hrouda, Müller, Hertl, Jeník, Hellar, Růžička, Okuliar, Suchánek, Kejdana, Barák, Mavrojanidis, Warneke, Palaščák, Koubek, Wsolek, Semrád, Žejdl, Vogel, Klhůfek.

Rozhodčí: Würtherle - Komárek, Krátký.